0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Pazar günü doğum günü yapacağız görsel amaçlı şeker hamurunda pasta yapacağım bir deneyim dedim çünkü şeker hamuru yenmiyo nişanımda yaptırmıştım hem pahalı hemde yenmiyo dışı pastanın malzemeleri aldım ama kurur diye yapmadım sizce bugün yapsam kurur mu yoksa yarın mı yapıyım akşam pazar kahvaltı vereceğiz 12de bende cumartesi gece mi yapsam dedim kurursa belki diye ama kurumaz derseniz deneyimli bilen hanımlar bugünde yapabilirim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sırf görsel olsun diye yapacaksan, strafor al renkli kağıt çıkar kırtasiye den üstüne şekiller koy al sana mükemmel pasta :) 

image

tarafından
Strafor aldım canım şeker hamuruyla kaplayacağım
tarafından
Eğer yemeyecekseniz inan gerek yok çünkü kuruma yapabilir. Kağıt daha mantikli
tarafından
Ben şunun gibi yapıyım diye aldım canım valla tüm malzemeleri bayada tuttu ama heves ettim işte belki sonrada satarım dedim
-Reklam-
0 oy
(615 puan) tarafından
Merhaba son postuma bakar mısınız siz yaptınız mı 
0 oy
(291 puan) tarafından
Ben strafora yaptım canım Bi gün önceden hiç bişry olmadı 
0 oy
(734 puan) tarafından
Şeker hamuru hava aldığı an hemen kurur.ben sipariş alıp. Yapıyorum.kullanmayacagimizi poşete koyarız ki kurumasın diye.ama figurlerinde bayağı zor çok uğraştırır seni tavsiyem 1 gün önceden yap
tarafından
Yaptım kuzum evet ilk defa yaptığım için baya uğraştım keşke öncesinden yapsaymışım doğum gününde annemle uykusuz bi gece geçirip kutladık ama herkes çok beğendi özel yaptırdığımı düşündüler ben şekli bozulursa diye düşündüm ama hiç bozulmadı sadece sıcak görmemesi lazım normal sıcaklıkta bekledikçe sertleşiyo
(734 puan) tarafından
Ellerine sağlık.maket pastalar kuruduğu zamn kolay kolay bozulmaz
tarafından
Evet canım öylede oldu kalan hamurlarıda poşetine koyup kabına kaldırdım ama onlar sertleşse bile hafif ılık suda yada güneşte geri yumuşar mı ki yoğursak
(734 puan) tarafından
Yogurdukca yumuşar su surmeyin
tarafından
Tamamdır teşekkür ederim belki sonra kullanırım diye kaldırdım oğluma oyun hamuru gibi verecektim ama bişey yaparsam yada seneye kullanırım dedim :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mucizeannesi (1,057 puan) tarafından soruldu

400,695 soru

11,990,037 cevap

36,175 kullanıcı