0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (476 puan) tarafından
İyi geceler herkese ben küçüklüğümde ablama yapılan büyüden etkilenip 3 harflilerin musallatina uğradım yaklaşık 4 yil falan onlarla yaşadım her türlü zorluğu krizleri çektim hoca hoca memlekwt memleket gezdik annemle çare bulamadılar. O donemlerim de kendim hayal meyal hatırlasamda söylendiği kadarıyla bir çok kez geceleri evden çıkmam kriz geçirmem kendime ve etrafımdakilere zarar verme gibi durumlara maruz kaldım. En son Salih memişoğluna gittik 1bucik yıl oluyor evet ondan sonra gayet iyi olduğumu gördüm 6 ay sonrası için bana kontrol için gelmemi söyledi ama hocayı öldürdüler belki tanıyan vardır. Diyeceğim şu ki bende son 2 aydır uyanikken değil gece uyduğum da yine onları görme başladı sadece görmeyle de kalmıyor Zarar veriyolar sabah bi kalkıyorum her yerim dayak yemiscesine mosmor sirtimdan bacaklarıma kollarıma kadar yumruk yumruk morarmış tırnak çizigi gibi izler yani yine rahatsız etmeye bana gelmeye başladılar işin aslı dualar oluyorum kuran okuyorum namaz kılıyorum ama nafile kurtulamiyorum İstanbul'da yaşıyorum bildiğiniz iyi bir hoca varsa yalvarırım bana söyleyin çok kötü durumdayım ve ilerlerse bu durum vücuduma girmeye baslicaklar gündüz de gelmeye baslicaklar diye korkuyorum çünkü bunları yaşadim bidaha yaşamak istemiyorum lütfen bana bildiğiniz hoca varsa işini iyi bilenn söyler misiniz

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Off Allah yardımcın olsun çok kötü bir durum. Keşke olsaydı tanıdık belki biri çıkar.
(476 puan) tarafından
İnşallah abla ya 7 aylık bebeğim var bu durumdan etkilenir diye çok korkuyorum Rabbim onu korusun inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun
0 oy
(74 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm sana bikac dua atacam mutlaka yap olurmu faydasi oldu cogu kiside sendede olur inşallah 
(74 puan) tarafından

Mahmud Efendi Hazretlerimizin ks tavsiyesi
Nazar, Büyü, Manevi Sıkıntılar için okunur

19 Lev Enzelna
19 Ayete’l Kûrsî
19  İnşirah Sûresi
19 Felak Sûresi
19 Nas Sûresi
19 ihlas Sûresi
19 Fatiha Sûresi
19  Subhaneke

Bir sürahi suya okunacak
İlk başta
Euzu  Besmele
Daha sonrakilerde sadece besmeleyle başlanacak
Her biri 19 kere okunacak
Fakat her 19 sure bitiminde suya üflenecek

Sonra bu suyu damacana gibi büyük bir kaba koyun, bir kısmınıda bir tasa ayırın

Tasın içine parmaklarınızı batırıp, evin bütün köşelerine sudan serpiştirin, bir yandanda dua edin  
Mesela cinlerin  şerrinden Sana sığınırım  gibi
 Tuvalet, banyoya dökmeyin !
Sadece evin bütün köşelerine  serpiştirin*

Ve damacanadaki suyu eve gelen giden herkes içsin
Efendi babam bunu yapana

Büyü tutmaz
Nazar değmez, büyü varsa bozulur. Nazar varsa gider,
O evde kavga olmaz, muhabbet olur, huzur olur
Evini terk eden tekrar gelir
Gözü dışarda olan
Evine bağlanır
Daha sayayımmı dedi
(476 puan) tarafından
İnşallah atın lütfen ben okurum
(476 puan) tarafından
Allah razı olsun yarın hemen denicem
(74 puan) tarafından
Büyüyü etkisiz hale getirme duası. Bu işlemleri 7 gün boyunca her gün uygulayın.

* La ilahe illallahu vahdehu la şerike leh lehülmülkü ve lehülhamdu ve hüve ala külli şeyin kadir duasını her gün 7 kere büyüye uğrayan kişinin üzerine okuyun.

* Fatiha suresi, Ayet-el kürsi, İhlas Suresi, Felak ve Nas surelerini büyüye uğrayan kişinin üzerine her gün 7 kere okuyup üfleyin.

* Ayet-el kürsi 7 kere büyüye uğrayan kişinin üzerine her gün okuyup üfleyin. Bu işlemi sabah saatlerinden yapmaya özen gösterin. Mümkün olduğundan sabahları uyandıktan bu işlemi yapmanız daha faydalı olacaktır.

* Bir bardak suya Nas suresi ile Felak surelerini her gün 7 kere okuyun. Büyüye uğrayan kişinin bu suyu içmesinde oldukça büyük faydaları olacaktır. Bu işlemi büyüye uğrayan kişiye yatmadan önce uygulamaya özen gösterin. Cinler uykudayken daha fazla musallat olurlar.

Şifa kapısı yüce Allahtır. Büyüye uğrayan kişi daima dua etmeli ve ibadetlerini aksatmamalıdır. Temiz bir iman ile Rabbine yönelmelidir.
0 oy
tarafından
Okuyup okuyacagima pisman oldum su an.

Hicbir bilgimin ve fikrimin olmadigi bir konu ama cok uzuldum, insallah bir derman bulursun.
(476 puan) tarafından
Pişmanlıktır sebebinjz nedir korktuysaniz özür dilerim inanin çare bulmak için yazdım bende amacım kimseyi korkutmak değil teşekkür ederim
tarafından
Korktugum icin. sen yazmissin etkilenecekler girmesin diye senlik bisey yok neden ozur diliyorsun, ben kendi merakima yenik dustum
0 oy
tarafından
Hangi sehirdesin ?
(476 puan) tarafından
İstanbul
tarafından
Fatihte arif coşkun hoca var. Cok etkili bi hoca. Allah'ın izniyle sana yardimci olur.
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Cnm sadece rüya aleminde mi oluyor bütün bunlar 
(476 puan) tarafından
Ya önceden tamamen bütün hayatımı etkilicek şekilde yaşadım ama geceleri rüyalarımda olmaz di şimdi rüyalarım da yaşamaya başladım gündüzleri de bazen görüyorum sonra kayboluyorlar bi de vücuduma dokunur gibi oluyor gidiyorlar
(5,391 puan) tarafından
Cnm cinler görünmez dye blyorum insan yerine gryro bide duman gbı oluyr ben yer6 kanalı nı bidd han kardeşler izliyorum çok olaylar olıyor bide yer 6 kanalı izlr YouTube den bir yüzük vardı koruyro muş eskidrn peygamber ler zamanında varmış sünsüre midi adı neydı sen izle gorırsın whatsap hattıda vardı
(476 puan) tarafından
Görünmez mi nasıl ya ben herşeyin üzerine yemin ederim kendilerinin bizzat görüyordum hatta kokularını dâhi alıyordum resmen benimle bütün olmuşlardı
(5,391 puan) tarafından
Vala kaç hoca dinledim öyle dyorlar dı yan insan suretinde oluyro yada duman gbı peki konuşuyorlar mı
(476 puan) tarafından
Konuştuklarını hiç duymadım bir kere uyicam uyku sersemiyim bi anda kulağım yastığa yapıştı sanki böyle çok şiddetli bir sesle birşeyler söylediğini duydum ama ne söylediğini anlamadım onun dışında bir daha konuşmalarında şahit olmadım aslında pek duman gibi diyemeyiz suretlerini ben de hiç görmedim sadece vücut ve ayaklarında kadar görüyordum
0 oy
tarafından
Canım ilk öncelikle rabbim sifa versin çok zor birşey. Ben cemaatte okudum ve cemaatte hocalık yaptım. İsmailaga cemaatinin fetva hattı diye yazarsan internete numarasi çıkar yarın ara kendine uygun bölümü tuşla sana uygun bi hoca veya yapabileceğin bir şey söylerler birde İstanbul'da Fatih'de hep medreseler dolu canım oraya git kız kurslarında hocalara sor illaki seni birine yönlendirirler canım.
0 oy
tarafından
YouTube de görmüştüm cnm Mehmet Karakoç izle bak belki faydası olur 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 186 göst.
0 oy
7 cevap 164 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 559 göst.
14 Haziran 2019 Aile kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu