0 oy
968 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Şekerli hiçbişey yemedim 200 squat yaptım saçlarıma Argan yağı sürdüm eşimin ailesinin görüşme isteğine müsait değiliz dedim:D peki sen bugun kendin için naptın?

37 Cevaplar

0 oy
(1,291 puan) tarafından
Kızım 27 günlük kaynanam çeyrek getirdi gidip geri verdim kuş gibi hafifledim 20 kilo gtti :)))
tarafından
Aaa niye Verdin
(1,291 puan) tarafından
İki oğlumda bsiey takmadı durumu çok iyi olduğu halde ve ilk torunlar  sözde ama bu sene kaynim evlendi eşi hamile gidip ona takar çünkü seviyor oğlunu biz laf etmeyelim diye 5 yıl sonra kızıma taktı bu seferde ben istemedim al istemiyoruz dedim
-Reklam-
0 oy
(119,499 puan) tarafından
şimdi dustan ciktim bakim yapcam az snr
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Saçlarımı kestirdim ;))))

0 oy
(1,559 puan) tarafından

Bende argan yağı kullanirim ama senin gibi dile getirme gereği duymuyorum rutin bir sac bakimi sonuçta ne var bunda :D

0 oy
(48,735 puan) tarafından
kendim icin yikandim ☺️ kizim on kere kapiya geldi ☺️ imkani olan baba olsun derler ya en guzeli baba olmak ☺️ rahat dus aliyosun wc giriyosun yemek yiyosun oh mis☺️
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Duş alabildim kız daha otesi mi var =D
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sen bı ise gir bence fazla boşa sarmişsin kendini :)
tarafından
Ahahahahahahaha
0 oy
(704 puan) tarafından
Evi toplamadim yemek yapmadım :))) 
0 oy
tarafından

Kollarıma bacaklarima o mübarek yerime epilasyon yaptim:D 

0 oy
(2,491 puan) tarafından
Carsiya çıktım çay simit ısmarladım kendime simarttim kendimi bugün
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Bugün kendim için  ağladım ağladım sustum ne yapacam☺️☺️☺️
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Kızım için yaptım gezdiridm eğitime götürdüm kendime hanburger ısmarladım makyaj yaptım bakım yapamadim hayattan sogudugum için dışarı çıkardım bile yok sen guzeomseyler yapmışsın kendini mutlu edick
0 oy
tarafından
Hiç bişey :(
0 oy
(245 puan) tarafından
Hiç bisi bütün ev halkı için çalıştım durdum 
0 oy
tarafından
Şu ettim. Çay yaprim eşim börek almış onu yedim yemekten sonra ... Çocuklarımı sevdim ... Ay ben ne yaparsam kendim için yapıyom zaten öyle cocuklar için koca için olduğunu düşünmek kendini değersiz hissettirir ben yemek de yapıyorsam sonuçta kendim de varım ve kendim için yapıyorum :) mükemmel miyim ne 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kaynanama sigara içtiğimi söyledim gına geldiydi artık sabahtan git akşama kadar içeme 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 678 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 545 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 507 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 445 göst.
21 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,723 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...