0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Şekerli hiçbişey yemedim 200 squat yaptım saçlarıma Argan yağı sürdüm eşimin ailesinin görüşme isteğine müsait değiliz dedim:D peki sen bugun kendin için naptın?

37 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Biraz önce Kur'an okudum. Herhalde yaptığım en iyi şey o oldu :)
(796 puan) tarafından
Yaz canim valla benim icin bes vakit namaz kilim yeter genelde sabhlari kalkamiyom korkuyodum ama bugun kalkip kildim oyuzden bugun yaptigim en guzel sey buydu
(2,835 puan) tarafından
Allah kabul etsin bacım  bana huzur veren tek şey
(4,390 puan) tarafından
artiliyorum☺ Allah bana da nasip etsin bir an önce ❤
(796 puan) tarafından
Amin cnm banada
(796 puan) tarafından
InsALLAH canim
-Reklam-
+3 oy
(572 puan) tarafından

Kusura bakmada senin postlarin bana hic inandırıcı gelmiyor 200 squati sporcular yapamiyor. Ayrica esinin ailesini red etmen ne alaka ve ayrica sacina argan yagi surmek?? Kusura bakma cok guldum:D 

(1,777 puan) tarafından
Kız ecece sen çok üşengeç değil misin anam nasıl çektin o kadar, hatırlıyom bardak altı koymamıştın, uygulamada üşengeçe çıkmisti ismin gı nasıl üşenmedin de sürdün
tarafından
Canım ben ne var bunda yaaaaa diyerek yalapşap  sürmüyorum o an kendime bebek muamelesi yapıyorum kendimle ilgileniyorum aynada kendimden gözümü alamıyorum. Yoksa aman dur yoluk saçlarım kabarmasın diye langur lungur kafama yağ sıkmıyorum:D
(572 puan) tarafından
Sen beni gormemissin demekki 2.bucuk senedir burdayim sjsj beni gorsen boyle konusamazdin :Ddd azcjk cekinirdin yoluk yoluk demeye hic havalara giremicem tatlim beni bilen biliyor kendi cirkinligimi ortmek icin kendimden gözümü alamıyorum falan diyip assalik psikoljisine kapilmiyorum kendimi ovmuyorum insanlar gorup iltifat ediyor bana ;)
(13,821 puan) tarafından
Kiz sen kimdin ya unttum:) ben seni taniyo muyum ya da sen beni ehehe:)
tarafından
Hadi işine ya sana verilecek tek cevabı yukarda vermişim git bidaha oku
+2 oy
(14,428 puan) tarafından

Yattım aşşaa,diktim daşşşşaaaa valla kaç saattir oturuyorum :angel: keyfssler hahah

(1,733 puan) tarafından
Ahahahah lan bu nasıl laffff ;))))
(48,671 puan) tarafından
nihalim ☺️☺️☺️❤️
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Tatlı yemedim :) saçımı kestirdim kendimi iyi hissettim :) kızımla gezmeye gittim :) yeter sanki
0 oy
tarafından

Kuaföre gittim kafa dağıttım :D

0 oy
tarafından
  Ağladım  

Uzuldum 

Tokat yedim 

Yine agladim 

Psikoljim daha da bozuldu 
(8,985 puan) tarafından
Noldu kuzum iyi misin
tarafından
Hic iyi deglim hicc
 Hamile halimle dayak yiyorum
Iteleniyorum birsuru bela okuyor esim okudugu belalara maruz kaliyorum sıkıştığın da ayrilalim diyor bebegim icin yapamiyorum onun icin hic bir onemi yokmus bebegimin de benimde bunu anladm umrunda dgl hicbsy
(7,621 puan) tarafından
Canim sen kocisim die olup bitmionmuydu kocisine noldu  acaba cokmu sinirlendiniz ne biliyim cok pozitif seyler yaziyordun kiyamam askm alallla bi konusun  karsilikli kiz ama hamile halinle vurmasi olmamis yani ne denilir bilmiorum ama uzuldum ya tuh
tarafından
Benm bi derdim yokki onunla ben cok sevyrdm onu o degisti ben hamile olduktan sonra bela okudu karnimda bebegimle bana bela okudu  vurdu bana ya inanabiliyormsn
(7,621 puan) tarafından
Insallah duzelirsiniz ne diyim cok yanlis yapmis ama cocuga bsy olsa hadi kendini bilmez valla hayret bsy sen stres yapma cocuk etkilenir bekle bir olay daha yasanirsa durma git az burnu surtsun
0 oy
(7,621 puan) tarafından
Kendim icin bsy yapmadim
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Aksama kadar cocuk emzirdim desem:D:D 

0 oy
(2,801 puan) tarafından
Sadece bir  fincan kahve içtim gerisi ev çocuk iş güç
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kendime spor ayakkabi aldim☺
0 oy
(621 puan) tarafından
Bugün kv kp kabul ettim sinir stres sıkıntı sürdüm kafamın içine  sonra kızımı dışarı çıkardım beynime oksijen gitsin diye ama fabrika dumanı tozu günlük dozumu aldım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bu gun 5 vakit namaz kıldım 

Yalan söylemedim. Kalp kırmadım 

Gıybet etmedim 

Kaynanamin bulaşıklarıni makineye dizdim
0 oy
(8,985 puan) tarafından

Makyajimi yaptım seslendim gezmeye ciktim aksama kadar kafa degittim manzaranin tadini cikatttim kendime ZAMAN AYIRDIM ♡♡♡

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Senin açtığın postalara cevap yazdım kendim için olmasada senin için yaptım bunu sjsjsjsjsjs 

Kız niye kabul etmedin vericegin bir bardak çay zaten sjjsjsjs
0 oy
tarafından

Ayaklarimi uzattim sessizlikte çayımı yudumladim :pinch:

0 oy
tarafından
Arayan kişilerin telefonlarını açmadım kafa dinledim
0 oy
tarafından
Namazlarımı kıldım. Çıktım bi hava aldım.içimde ne kalmışsa kardeşime hep döktüm( dünya varmış). Boool bol tatlı yedim :)  
0 oy
tarafından

Kendim için ne yaptım sayayım sabah kahvaltı yaptım öğlen yemek yedim aksam yine yemek yedim yemekten sonra çay ve yanında abur cubur yedim veeee sonuç hala açımmmmm doymuyorum :woot:

tarafından
Ulan hulya isin gucun girtlak ajsjsksksmsm
tarafından
Vallahi sorma bacikom 5 kilo almışım ne yapacam bunalıma girdim Vallahi
tarafından
Girtlaklari tutmak lazim da nasilll kelin ilaci olsa walla modundayim
tarafından
Ahhh bacimmm iyice kafayı bozdum yemekle
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Bide misafirlere tabaksız çay verdim :))) banyo yaptim ohh miss bazen o bile lüx oluyo
0 oy
(7,947 puan) tarafından
Kendim için değil de ev işi yaptım bugün bide oğlumla ilgilendim bu ara kendim için hiç bişey yapmiyom

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 677 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 542 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 506 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 434 göst.
21 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,700 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...