+1 oy
472 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,733 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Almanya’da da görüldü rabbim sevdıklerımızı tüm ınsanlığı korusun . İnsan nüfusunu azaltmaya yonelık laboratuvar çalışması bence hep bunlar. Foto da ekleyim

image

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Keske su insan gorunen coluga cocuga kadina musallat olan serefsizlere sadece bulassa 
(1,733 puan) tarafından
Aminnnn
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Daha corona bitmedi ya 
(1,733 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kesinlikle hepsi insan yapimi. sonrada asisini cikarirlar ne oldugunu bilmedigikiz bir siviyla. simdide cocuklara goz diktiler
(1,733 puan) tarafından
Aynen yaa bir de değişik bişey bu vücutta çıkan şeyler var
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ayyy Allahim sen koru yarabbim colugumuzdan cocuugumuzdan belirtileri neler acaba ve nasıl kapılıyor havadan sudan temestan?? 
(1,733 puan) tarafından
Temas hava yolu falan vücutta değişik şeyler çıkıyor
(2,366 puan) tarafından
Offf Allah korusun ama öyle Bi zamandayizki başımıza taş yağsa azdır bize Rabbım in bize Bi musibeti bunlar hayat okadar igrenclestiki elhamdülillah Müslümanım demeyi unutuj
(1,733 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin 
(1,733 puan) tarafından
Amin canım ya
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Rabbim korusun  çocuklarımızı  korona bitmedi ama yüzümüzü acdik rahat bı nefes alalım dedik smdi de bu cikti
(1,733 puan) tarafından
Aynen ağlayacağım sinirden
(2,615 puan) tarafından
Canim benim aglasakta yapacak bişe yok Rabbim korusun. Demekten baska
(1,733 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Ben de biraz araştırdım da kötü bir hastalık gerçekten inşallah ülkemize gelmez ates sonrası vücutta kabarcıklar falan oluyormuş ama  çok tehlikeli değil yazıyordu bir iki haftaya geçiyormuş 
(1,733 puan) tarafından
Kesın bellı degıl ölüme de sebep oluyormuş canım
(1,685 puan) tarafından
Yüzde on ya da yüzde bir yazıyor cnm risk. Ama tehlikeli tabi hiçbir şey belli değil henüz allhim hepimizi korusun
0 oy
(15,267 puan) tarafından
Bence de. Yavrucum doğdu bı gün yüzü göremedi

Devamlı salgın falan. Allah'ım korusun hepimizi inşallah
(1,733 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(119,388 puan) tarafından
belvikada 2 kiside varmis bunun yuzunden  kapanirsa yollar  ana avrat soverim yollar kalapnirsa
(1,733 puan) tarafından
Aynen ya 3 yıldır turkıye ye gıdemedım güya temmuzda gıdecektım
(119,388 puan) tarafından
sen nerdeydin kiz
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Korkarım korona günlerimizi mumla arayacağız corona olduk ama insanlığımızdan çıkmadık bu daha beter bizi maymun edecek 
(1,733 puan) tarafından
Öyle duruyor
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ben bugün doktoru dinledim korona kadar ölümcül değil ve aşısı da var dedi 50 yıldır bu hastalık zaten varmış ama enfeksiyon olarak yeni çıkmış ölüm oranı çok düşük diyordu 
(1,733 puan) tarafından
Ay ınşallah yaaa
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Hepsi senaryo ve çoktan aşısı, tedavisi bile hazır. Cobur senaryosunu bitirdiler sıra bunlarda.  Galeyana gelmeyin.
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Yaz geldi ya artık başlar bulaşıcı pislikler nasıl üretiyorlarsa
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ne demiş Mehmet Akif insandan doğan insan olurlar hayvandan doğan ****** olurlar. Yani insanken hayvanlık yapma.

Belçika da festival varmış escinseller kendilerine birden fazla partner buluyorlarmis. Böylece yayılmış hastalık. 

Hem eşcinsel hem birden fazla partner vallahi hayvanlar böyle değil
0 oy
tarafından
Bi hayırlısıyla ölsek artık 
0 oy
(650 puan) tarafından
Kemirgenler de olan bir hastalıkmış yani Corona gibi hayvanlarda vardı ama bu zamana kadar bulaşmayan hastalık tüm dünyaya yayıldı 

Bunda da onu planlıyorlar bence 

Maymun çiçeği denmesinin sebebi ise laboratuvarda araştırma yaparken ilk olarak maymunda kullanılması bu hastalığın 
0 oy
(909 puan) tarafından
Sonumuzu hayvanlar getirecek galiba. Yok domuz, deli dana, kuş, yarasa, daha aklıma gelmeyen salgınlar var. Sen koru Allahı ne olacak sonumuz böyle

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 461 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Muhammed 39! (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 251 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 340 göst.
12 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.

380,491 soru

11,392,317 cevap

34,901 kullanıcı

...