0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Boynunu sağa sola düşürmeden dik tutuyor güzel ellerinden tutunca da çok güzel başını getiriyor ama boynunu yukarı kaldırıp bakmak istediğinl zaman bakıyorum arada bir sallıyor hafif onun dışında güzel acaba böyle olması normal mi

4 Cevaplar

0 oy
(13,857 puan) tarafından
Benimkide 4 aylik bizde de var sallama bir de hala basmiyo hemen kiviriyo ayaklarini
(13,857 puan) tarafından
Benim oglus biraz tembel mi anlmdm bazen boyle basip zipliyo gibi yapiyo bazen adim atyo gbi yapiyo ama basmiyo genel yani şöyle kucgmda kaldiriyim buküyo hemen 2
tarafından
Daha erken bence benim ki de öyle yani ayaklarının üzerine basınca genelde zıplıyor ya da adım atıyor bunlar refleks olması gereken şeyler bunlar varsa bence hiç korkma zamanla onu da yapar
(13,857 puan) tarafından
Insallah canim 2 5 yasinda oglum var sanki gecmis 10 sene hatrlamyrm ama 5 bucuk 6 aylikken örumcegi goturuyodu bakalim
tarafından
Benim ki de 21 aylık bende unuttum hep vallahi:) sanki ilk dega çocuk büyütüyorum:)) yapar zamanla her çocuk bir değil
(13,857 puan) tarafından
Aynen cnim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi

Ahiretlik soru soruyorsun bazen şaka bir tarafa ☺️☺️

Ewet normal 5 ayda tam kaldracak  boynunu
tarafından
Anlamadım derken
tarafından
Çok basit bı soru
tarafından
Ne alakası var basitlikle bilmediğim birşey olduğu için sordum bilsem zaten sormazdim sorunun basiti zoru mu var insan bilmeyince bilmiyor işte alem insanlar var
tarafından
İlk  çocuğun mu bu
0 oy
(507 puan) tarafından
Normal canım gün içinde ara ara yüz üstü yatır boyun kasları gelişsin 
0 oy
(1,969 puan) tarafından
Yüzüstü yatırdıkça boyun kasları güçlenir annesi 
tarafından
Yatmayı sevmiyor ya hemen başlıyor ağlamaya cadı..ama genel anlamda iyi tutuyor sadece başını biraz yukarı kaldırınca pek tutamıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 98 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 256 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.