0 oy
593 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (899 puan) tarafından
Eşimin işi nedeniyle tatil yerindeyiz herkes şortla geziyor ya hepsi mi lazere gidiyor bunlar nasıl bacak ben epilatorle alıyorum özel bolgemi de agdayla ama artık baş edemiyorum ve bacaklarım pütür pütür çok imreniyorum o hatunlara ;( pürüzsüz bacak önerisi olan var mı nasıl bakım yapabilirim ? Bu arada parlak görünmesi için ne kullanabilirim 6 aylık hamileyim kilo da almaya başladım bari bakımlı olayim.. ;(

24 Cevaplar

+1 oy
(3,832 puan) tarafından
Bacaklarına kese yap canım hem batığı engelliyor hemde ölü deri kalktığı için parlıyor ben öyle yapıyorum yaz kış sürekli elbise giyerim
(899 puan) tarafından
Kese yapıyorum ama şu kıl olayından bıktım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bacak fondöteni var hshshhsh
(899 puan) tarafından
Doğal çözüm tercihim
0 oy
tarafından
Bacaklarında agdayla al 

Yağ sürebilirsiniz vucud yagi
(899 puan) tarafından
Canım agdayi beklersem bu sefer uzamasını beklemem gerekiyor istemiyorum
0 oy
(175 puan) tarafından
Epilatörü bırak o pütür yapıyo bacagı na da ağda yap yada jilet hamile oldgun için. Başka yöntem olmz pütürlüğün sebebi Epilatörü 
(899 puan) tarafından
Onerdiginiz bı jilet var mı arada kullanıyorum ama ucuzlari onlar da kesiyor ya da ben beceremiyorum
(175 puan) tarafından
Şu reklamda çıkan varya pembeli gillette venüs o bayanlar iyi diyolar ben eşimden alıyorum gillette normal traş için alıyo ya 3 pıçaklı kndim alamadığım için pahallı ama jilet olmasına rağmen 60 lira falan ama kesmiyor Bi yerin kesilmiyor yani Bi kaç ay jilet kullanırsan geçer onlar kıl dönmesi gibi batık diyolar makina yapıyo epilatör yani
(339 puan) tarafından
Jilet venüs pembe 5 başlıklı çok güzel alo vera jeli traj köpüğü ile birlikte sonrada nemlendirmeyi unutma oh miss
tarafından
Gilettenin maviside çok güzel. Ortası yeşil olan
0 oy
(916 puan) tarafından

Canım benimde öyleydi hep senin gibi imrenirdim çözüm yolları arardım ama Maalesef tek çözüm lazer oldu ve şimdiye kadar gitmediğime deliler gibi pişman oldum şimdi bal dök yala olayı gerçekten bambaşka bir rahatlık:D

(899 puan) tarafından
Hamile olmazsam giderdim valla dayanamıyorum artık bıktım kıldan
(916 puan) tarafından
Ben hamile kalmadan 6 ay önce gittim hamileliğim o kadar güzel geçti ki anlatamam kılsz bir dünyada hayat varmış şimdi doğurdum 6 aylık olduktan sonra yine devam edecem
tarafından
Kılsız bi dünyada hayat varmış dediğinize çok güldüm :))) aynen öyle benimde bu zamana kadar yaptığım en iyi yatırım oldu lazer. Hamilelikte tekrar eski haline döner demişlerdi ama çok şükür pek bi değişiklik yok hala aynı
(916 puan) tarafından
Ama öyle gerçekten insan o rahatlığa alıştıktan sonra diyor ki ben şimdiye kadar ne yapıyordum;))). Bir de evet bana da çok söylediler hamilelikte hormonlar değişir kıllı evine gelir Ben sırf jilet kullandığım için biraz fazla oldu yoksa diğer bölgeler aynı hiçbir değişiklik olmadı çok da güzel
0 oy
tarafından
Vucut peelingi ve at kili fircasi 
tarafından
Gerçekten böyle bir şey var mı kız at kili fırçasını ilk defa duydum:)
(899 puan) tarafından
Denicem Mihri teşekkür ederim
tarafından
Ya yegenimde vardi cilek bacak diyolar putur putur oluyodu bacak peelingi yapti kuru olarakta at kili fircasi denedi ozaman gidiyodu yani bakim suren uzar onu diyim sonra zaten yegenim lazere gecti ugrasmamak icin
0 oy
tarafından
Bebek yagi varya cnm her agdadan snra onu sur hem yapis yapis olmuyor hem nemlendiriyor 
(899 puan) tarafından
Yağ kullanıyorum rahatsız ediyor o his
tarafından
Ben bayiliyorum ustune uzun pijama cek evdeyken
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ben sarışınım çok tüyüm yok jiletle alıyorum gayet pürüzsüz oluyor 15 yaşından beri öyle canım birde aldıktan sonra body milk sürünce ayrıca daha bir yumuşak pürüzsüz güzel oluyorlar şimdi jilet kullan diyemem belki vücudun killanmaya yatkın oluyor bazı insanların ama body milk öneririm çok güzel yapıyor bacakları 
(899 puan) tarafından
Şey yapıyorum epilatorle alıp duşta sert kese yapıyorum jilet geçiyorum ama kullandığım jiletten herhalde kesiyorum hep beceremiyorum herhalde body mülk alayım barı
(2,194 puan) tarafından
Jileti oynar başlıklı al canım ben gilette blue 3 kullanıyorum pek kesmiyor bir dene istersen uygun fiyatlı bir ürün zaten
0 oy
tarafından

Bizim bir tanidik her duştan sonra tüm vücuduna kantaron yağı surermis pürüzsüz oluyor derdi :D

(899 puan) tarafından
Tüylenme yapmaz mı
tarafından
Yok canım kantaron yapmıyor
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Epilatorle al sonra jiletle üstünden geç jilet batikligi önler epilator de purussuz yapar bu arada bacak fondoteni var solaryum etkisi yapıyor ben de koluma ağda yapıp üstünden de jiletle geçerdim unideyken arkadaşlarım bayilirdi kollarıma lazer mi derdi o derece purussuzdu sana tavsiyem tatile gitmeden iki ay önceden en az tabiki başla önce çok uzat sonra ağda jilet yap sonra epilasyon jilet en son epilasyona don bak daha pürüzsüz olacak ama kıllar gidince kıl kokleri yerinde boşluk kalıyor ona da mecbur bacak fondoteni sureceksin
(594 puan) tarafından
Hangi jileti kullanıyorsunuz acaba arttırıyor mu tüyleri
(899 puan) tarafından
Tatil bölgesinde yaşıyoruz sürekli bir çözüm istiyorum havalar ısınmaya başladı ağda uzun zaman alıyor beklemek istemiyorum onerebileceginiz bı jilet var mı her jilet iyi olmuyor kesiyor beni
(1,856 puan) tarafından
Ben çooook uzun yıllarca jilet kullandım ona rağmen bacağımda çok az tuğ var azaldı önce çok çıkar ama zamanla tugler de bıkar incelir azalır gucsuzlesir
(594 puan) tarafından
Jilet markası nedir
(1,856 puan) tarafından
Marka yok ama ucuz olan var onu alma çünkü keser tavsiyim kadınlar için olan pembe renklilerden alman
0 oy
(664 puan) tarafından
Tatile gideceğin önceden belliyse 1 ay bacaklarını alma buyusunler sonra adayla al 1 hafta çıkmaz zaten çıkanı alıyorsun sonrasındakiler çıkıyor öyle olduğu için pürüzsüz olamıyor ben jileti denedim 1 gün sonra çıkmaya başlıyor zaten diken gibi
(899 puan) tarafından
Tatile gitmiyorum tatil yerinde yaşıyorum canım
0 oy
(224 puan) tarafından
Bende fırçalar sabunlar lifler var özel onları kullanıyorum onlar pirüzsüz yapıyor 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Kıl dövmesi icin lif var sank çok sert onu suryorsun sürekli ama bacakların tertemz olyor burusuz parlak ölü deriler kalkyor benimde çok kötüydü o lifi denedim sürekli yapyorm her oturduğum yerde lifliyorm 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bebimkiler pürüzsüz Hiç olamadı ama ten rengimden dolayı. Beyazım ve kırmızı beyaz:)) yani damarlar çatlaklar hep gözüküyorsun. Ben jilet kullanırım hepte Gilette marka kullanırım 
0 oy
tarafından
Canım ben normalde ağda yapıyordum. 6 aylık hamileyim bu süreçte düzenli ağda yapamadım, cildim hassaslasti. Jilet zaten başlı başına bir sorun. Jiletle ne zaman alsam bacaklarım kıpkırmızı olup yanıyor resmen, felaket acıtıyor. Öneri üzerine Gilette Venüs aldım mor baslikli olanı. Bugün deneyeceğim, sonuçları seninle paylaşmamı ister misin?
0 oy
tarafından
Lazerden iyisi yok valla ben bekarken gittim kurtuldum canım 
0 oy
tarafından
Jiletle al ozamn kız agdaya yok demişsin tüy dökücü krem le al
0 oy
tarafından
Ağdayla alıyorum. Benimkiler de pürüzsüz. Bir de bazen batık olunca at kılı fırça ile tarıyorum
0 oy
(339 puan) tarafından
Canım net şekilde kuru fırçalama haftada bir kabak lif haftada 1 kese vücüdün iyi nemlenmesi haftada 1 pelling deniz kenarlarında falan vücut yagı falan kullana bilirsin çok güzel duruyor 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ben en son 3 sene önce aldım bacaklarımı. Hiç tüy çıkmaz bacagimda her banyoda kese yaparım ama hep puruzsuzdur

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,191 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
19 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 247 göst.
23 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
5 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Efe annesi (38 puan) tarafından soruldu

381,382 soru

11,417,963 cevap

34,973 kullanıcı

...