0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Merhaba iyi günler diliyorum herkese 2. El alım satım yapan bir güvenilir site biliyor musunuz uygun fiyata iPhone 6s yada 6 arıyorum kendime elimde 1300 1400 miktar para var

10 Cevaplar

+1 oy
(4 puan) tarafından
Letgoda 1 milyara var ama 6 ve 6 s ler artık güncelleme almıyor kameraları da artık kötü hafızasıda çok az ve birazda kasıyor o modeller
(10 puan) tarafından
Kastığını bilmiyordum
(4 puan) tarafından
Kasıyor tabi artık eskidi ki iphone 6. Beş yüz tl falan olsa veya sekizyuz o zaman belki alınır ama bence sekizyuz bile çok 7 lere güncelleme hâlâ geliyor ama yakında onunda güncellemesi kalkar zaten artık onların bile kamerası birçok telefona göre biraz kötü 8 ve üzeri güzel çok pahalı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Letgo ya bak istersen 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Letgodan bakıp buluşup alabilirsin canjm
0 oy
(15,666 puan) tarafından
Dolap uygulaması en qzinda ürün gelince onay verme süreci var baktın bozuk iade edersin 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Morhipo da yenilenmiş telefon satılıyor 1 sene garantili ama fiyatlardan haberim yok 
(10 puan) tarafından
Hiç alan oldu mu acaba bilen birisi olsa soralım söylesin
(3,259 puan) tarafından
Ben telefonumu 2. El değil ama trendyoldan aldım eşime hepsiburadadan aldım. Yorumlara bak mağaza puanına bak. Yani alabileceğin en temiz türü bence sen bilirsin yine de çok etkilemek istemem.
(10 puan) tarafından
Yorumlara pek inanmak istemiyorum şimdi bu sıfır da değil ikinci el ya o yüzden şüphe de kalıyorum yoksa hemen şimdi sipariş vericem
(3,259 puan) tarafından
Bu tam ikinci el değil. Yenilenmiş yani elden geçmiş. Yorumları da ürünü alamayan yorum yapamıyor.
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Letgoya bakın yada sahibinden olabilir. Sahibinden paran güvende uygulaması kullanan satıcılara bakabilirsiniz 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Letgoya bak canim 
(10 puan) tarafından
Bakıyorum ama Edirne de hiç yok hep uzak yerlerde görmeden de alamam ki
0 oy
tarafından
Iphone 6ler artık pek iyi değil canım. Güncelleme yapamadığın için pek birşeyi yok. Yorumlarda dediğim gibi çokta kasıyor aşırı ısınıyor bu yüzdende. 
0 oy
tarafından
Keşke türkiyede olsaydım.Var bi tane bizde
0 oy
(119,282 puan) tarafından
bilmiyorum ama calinti falan olur basina is acilir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Fato11 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 368 göst.
14 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 299 göst.
23 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde sibel21 (7 puan) tarafından soruldu

379,521 soru

11,361,288 cevap

34,839 kullanıcı

...