0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından
Yarın 23 aylık olucaz sanki 23 yaşında bir ergen şu 2 haftadır mızmızlık herşeyi atmalar sinirler çok iyi yemek yerdi şimdi seçmeye başladı hatta istahı azaldı cok güzel etkinlik yapardık simdi hemen sıkılmaya başladı 2 yaş sendromu diyorum ama kafayı yicem sizde de böyle

4 Cevaplar

0 oy
(13,917 puan) tarafından
Sendromuyla birlikte geliyor 2 yaş. Allah sabir versin. 
(880 puan) tarafından
Amin amin :(
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
benim oğlum da 23 aylık aynı dediğin gibi sinirleniyor bir şeyleri atıyor ağlıyor minik bir ergen oldu başımıza etkinlik pek sevmedi yemesi de çok yoktu zaten ama gittikçe dozu artmaya başlıyor 
(880 puan) tarafından
Napcaz biz ya geçecek demi süreli bişey
(2,593 puan) tarafından
valla sakin kalmaya çalışıyorum ağlarken bir şeyleri atarken falan ama bazen olmuyor mesela perşembe günü dışarı çıkmak istiyor ağlıyor tamam çıkalım ama kot ceketini giyecekmiş hava soğuk gel bu montunu giyelim diyorum yok dağıttı fırlattı herşeyi yatak odasına gitti gelmiyor saklanmış bir köşeye bekliyor yanına gittim hadi gel annecim diyorum hayır diyor güç bela çıktık dışarı 3 yaşına kadar devam edebiliyormuş :(
(880 puan) tarafından
Bizimde herşeyi koltukların altına atıyor artık toplamaktan gına geldi hepsini çöpe atacam olacağı o :(  3 mü bittik desene
0 oy
(39 puan) tarafından
Aynen canım dur daha inadı var yapma dediğin herseyi itinayla yapıyor bazen ben sendromu unutup bagirdigim oluyor ama inanki bagirdigimda bile artik gülüyor o derece psikolojim bozuldu 
(880 puan) tarafından
Ay bende güldüm okuyunca :)))) tövbe Allah yardımcımız olsun
0 oy
(513 puan) tarafından
Benim kizimda da ayni seyler var 2 haftadir.Yasamadigimiz seyleri yasiyoruz.Sendromlara,atak haftalarina cok inanan biri degilim esasinda .Ama suan geecekten bir kucuk ergen oldu yani.Bas etmek cok zor ve sabir isteyen bir süreç 
(880 puan) tarafından
Gerçekten öyle sabrımızı mı ölçüyorlar anlamıyorum güzellikle her defasında anlatıyorum o an tamamız 1 saat sonra hop tekrar atmalar sıkılmalar en çok sevdiği şey banyo yapmaktır düşün ağlaya ağlaya yapıyoruz zorla
(513 puan) tarafından
Kucuk eegenler diyoruz ya işte:) Zaten sebepsiz hersey sorunda bu .isyan,ağlama,yemek istememe,banyo istememe, vurma,firlatma, yapma dedigini inadina yapma,herseyi isteme ama bqzen ne istedigini bile bilemememe :)) degisik haller anlayacagin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
0 oy
14 cevap 190 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu