0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
Merhabalar arkadaşlar şu an evliyim fakat bundan önce çok fazla hayalim vardı çocuğum olduktan sonra ertelemek zorunda kaldım 

Şu an bankacılık ve sigortacılık ön lisans mezunu olacağım stajimla beraber  benim hedefim güçlü kendi ayaklari üzerinde duran güzel bir işi olan biri olmaktı 

Fakat şu an çalışamıyorum okula devam edemiyorum bebeğinden kaynaklı fakat biraz evde dil öğrenmeye çalışıyorum sizce neler yapabilirim bir mesleğim bari olsun en azından diyorum bu konuda aşırı hassasim sanki bunlar olmazsa hiç mutlu olamam gibi geliyor 

Ben kendimi bildim bileli bu hedeflerle güç buluyordum

23 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım çocukların biraz büyüsün hallederdin yada bakanın yok mu 27 yaş ne ki bu zamanda millet 40 50 yaşında tıp okuyup bitiriyo
(159 puan) tarafından
Şu an bakanım yok maalesef canım
(4,430 puan) tarafından
Yinede istersen yaparsın
-Reklam-
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Güvenlik sertifikası alıp gsuzel bir yere de girebilirsiniz. Anne olmak bütün işlerden daha çok emek ve çaba isteyen bir meslek. H8cbirsey içinde geç olduğunu düşünümuyirum. Yaşlılar yasin 50 60 olanlar bile üni okuyor. Ki sen daha 27 desin 
(159 puan) tarafından
Üniversite okumak değil de sadece bir meslegimin olup çalışmak biraz sıkıntılı oluyor ben okusam iki. Üç yıl da anca biter en kötüsü çoğu yerde 30 yaş altı çalışan ariyorlar
0 oy
(850 puan) tarafından
Ben kaç yaşında olursa olsun bir insan hiç birşey için geç kalmadığına inanlardanım..üniversiteden mezun oldum..yüksek lisansa başladım..diğer taraftan da akademik kadroları takip ettim, sınavlara hazırlandım,  yüksek puanlar almaya çalıştım..doğu batı ayırt etmeden yaz kış her biri ayrı bir macera kadro sınavlarına girdim, 4 senelik mücadele ve inancımız sonunda sizinle aynı yaşta bir üniversitede kadroya girdim ve 4 senedir çalışıyorum..işe girdikten sonra evlendim..diğer taraftan doktora yapıyorum, tez aşamasındayım ve 5 hafta sonra nasipse doğum yapacam ama ben şu an laboratuvarda çalışıyorum..demem o ki neye göre kime göre geç kaldınız..bebeğim sağlıkla doğsun, biraz toparlansın sylingle saracam yine gelip çalışacam..bilmiyorum hani ilham olur mu benden ama yaparsınız..ben size inanıyorum..

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 220 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
9 cevap 194 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 536 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Dertli01 (111 puan) tarafından soruldu