0 oy
259 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (91 puan) tarafından
Kizlar gebeyim güneş kremine başlamak istiyorum malum cildimiz etkileniyor herşeyden kullandığınız tavsiye edecgnz en iyi güneş kremi hangisidir hem yüzü güzel göstersin fontoden etkisi gibi hemde doğal ne önerirsiniz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Postun üste çıksın canım hiç kullanmadım 
(91 puan) tarafından
Yorum yapnca mı çıkıyor saol cnm bende öyle
tarafından
Evet canım sende yorum yapabilirsin altına aşağılarda kalmış postun gören olmamış zaten
-Reklam-
0 oy
(1,859 puan) tarafından

Bioderma Photoderm Spot SPF 50+ 150 ml kullanıyorum canım yeni aldım ben baya memnunum sadece yüzüme süreceğim için de uzun süre gider gibi duruyor :) tabi fondöten etkisi yok canım ama ışıl ışıl oluyor cilt 

tarafından
Canım cildini yıpratmıyor zararlı ışıklardan koruyor, leke oluşumu gecikiyor, ben sadece kışın güneş kremi kullanmıyorum ama kullandığım nemlendiricimde spf 15 güneş korumalı nemlendirici seçmeye dahi özen gösteriyorum.
(91 puan) tarafından
Anldm cnm peki bu markanın hem nemlendirici özelliği hemde güneş kremi oluyor mu
(1,859 puan) tarafından
ben ekstra nemlendirici sürmüyorum canım sabahları yüzümü yıkadıktan sonra dışarı çıkarken bunu sürüyorum akşam yatmadan da temizleyici ile normal temizliyorum. maalesef pahalı ama kaliteli ürünlerin büyük bir kısmı yüz için 50 ml üretiyor ve neredeyse aynı fiyata. bu 150 ml yüz için düşünüldüğünde aslında çok uyguna bile geliyor. hamilelikten dolayı lekelenme olmasın diye doktor önermiştir. la roche markasınınkini almıştım ilk 50 ml dünya paraydı ve su gibiydi 1 ayda bitti. sonra araştırdım bunu aldım yüzü hem nemlendiriyor hem de yağlandırmıyor. cildim de karma.
(91 puan) tarafından
Hangisini cnm
tarafından
Bn bı ara solante kullnmistm oda güzeldi smdi pahalandi kizlar
0 oy
(119,086 puan) tarafından
ben vich kullaniyom kuzeyede mustelaninkj
(91 puan) tarafından
Saol cnm eczaneden almayı düşünüyorum böyle ürünler orda sağlıklı oluyor fiyat nedir
(119,086 puan) tarafından
turkiyede fiyatini ne kadar hic bilmiyom belcikada 10 euro

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
2 cevap 110 göst.
0 oy
3 cevap 117 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Susam (4,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Glhnmhmmd (469 puan) tarafından soruldu

378,098 soru

11,316,980 cevap

34,762 kullanıcı

...