0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İkidir mutfakta hamam böcekleri çıkıyor tahminen çamaşır makinesinin arkasından geliyor ne yapsam ilaçla sak mı kızlar çok kötü oluyorum dün gece mutfağa su içmeye gitti az kalsın üstüne basacaktım nasıl kocaman nasıl korktum nasıl bir çözümle kurtulabilirim ilaçlatsam hamileyim ve bir tane kızım var zararı olur mu bilemedim? 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neffffreeeetttt ederim hamam biceklerinden en nefret ettiğim şeydir.. postunu okirken gözümün önüne geldi yaaaa ... Ölüsüne bile katlanamamm 
-Reklam-
0 oy
(13,835 puan) tarafından
Ilaçlatmaktan başka çaren yok. Karanlikta geziyorlar genelde. Sen evi ilaçlatsan bile çare değil. Komple binanin ilaçlatilmasi lazim. 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
İlaçlar tabi 1 gün idare edersin canım falan açarsın.
0 oy
tarafından
Eczaneden asit borik al 

2 patates haşla ez asit boriği ekle minik toplar haline getir diplere at ama dikkat et evde çocuk varsa görmesin almasın eline
0 oy
tarafından
Evi ilaçlat bu hamam böceği çok çabuk çoğalıyor üruyor onun devamida vardır çok illet birşey çok zor bitiyor evden
tarafından
2 kat ve yüksek nerden geliyor bilemiyorum aynen öyle oo kadar müstakil evlerde oturdum bir kere bile görmedim aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor
tarafından
Sende varsa alt ve üst katta da illaki vardır bir kere bulaştımi zor ariniyir o ev ortada yiyecek bulaşık bırakma komple binanın ilaçlaması lazım
0 oy
tarafından
Bizim evdende çıkıyor en son katta oturuyorum birde düşün gecensene yem falan almıştım biraz ise yaramisti bu sene pek yok gibi 2 kere anca gördüm ha gece ben uyurken ortalıkta geziniyorlarsa bilmem lavanta yağına ve ısırgan otu yağına gelmiyorlarmiş diye duydum komşudan onda ise yaramis bende deneyeceğim fırsatım olmadı daha birde dün elektrik prizinden girmeye calisiyordu eşim farketti prizi söküp dışarı attı hemen bende priz kapağı taktım lavobodan falan da çıkıyorlar orayı da kapatabilirsin birde ışığı sevmiyorlar ya gece ışığı LED gibi birşeyler koyarsan ise yarar belki ben onu da denedim 
0 oy
tarafından
Raid hamam böceği yemi var ondan o gelen yerlere dolap altlarına banyo da gizli yerlere koy. Burası geçen sene hamam böceği yuvası gibiydi dahahic görmedik çok şükür.  9 tane koydum ben 
tarafından
İnşallah deneyeceğim
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzum eczaneden iğnesini al çıkan yere sur topunu kurutur vala 
0 oy
tarafından
Bir tane ilaç var birebir 1 senedir hiç görmedim o ilaç sayesinde kime onersem memnun hamam böceği ilacı
0 oy
(119,242 puan) tarafından
ooofff tiksiniyom bende
0 oy
tarafından
Bunlar komple binalarda oluyo canım bitirsen bile yine gelir onlar ilaçlamayi binanın her yerine yapmaları lazım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde &dilancelk._ (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,542 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.