0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
2018 de evlendik sonra beni dövdü elemaniyla ayni evde yaşamak istemedigim için sonra hamile oldugumu öğrendim ben çalışıyordum bu arada davamıza yakın barışmak istedi barıştık sonra cocuk oldu yine gitti yani anlayacağınız evlilik 6 ay sürdü ama resmiyette 4 sene oldu önümüzdeki ay davamız var ilk davayı o açtı ama davaya girmeyince bende karsi dava actim ben bu arada kadin siginma evinde kalıyordum davamız haziran ayında 100 bin tazminat 1750 nafaka baglandi ilk davada ama hala nafakayı ödemedi itiraz etmiş bütün malları oglunun üzerine vermiş aldığımız arsayı arabayi falan bu arada suphem avukata bence rüşvet vermiş davayı kazanmamam icin ne olur ne yapmam lazim bana bir akil verin

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elinde nafakaya dair belgen varsa neden icra açmıyorsun?
tarafından
İcra dosyasına ne diyerek itiraz etmiş peki onu biliyor musun?
(39 puan) tarafından
Boşanmak istemiyormuş falan filan ödemeye durumu yokmuş böyle bir borcu yokmuş
tarafından
Canım mahkeme kararına itiraz etmiş olabilir fakat müdürün kararına baktın mı ? Red edilmistir büyük ihtimalle. Sen tekrar gir icra dairesine işlemlerine devam et. Sen yapmazsan kim takip edecek ?
(39 puan) tarafından
Avukat ilgileniyor canim baro avukatı vekaleti var benim açıkçası maddi durumum yok Bazen ekmek alacak para bulamıyorum birde 2.5 yasinda bebegim var
tarafından
Valla canım şöyle söyleyeyim kendin gibi olmaz. En azından bir kere gidip dosyanın durumunu ogren
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elemanı ile yaşamak zorunda değilsin tabi Allah akıl versin o adama Allah yardımcın olsun canım
(39 puan) tarafından
Amin canım allah karakterli insanlarla karsilastirsin
tarafından
Amin canım
0 oy
(854 puan) tarafından
oncelie avukatini degistir madem avukattan supheleniyorsun extra icra davasi ac uc ay odenmedigi taktirde ceza evine gidiyo odeyene kadarda cikarmiyorlar zaten
(39 puan) tarafından
Avukat baro avukatı görevlendirme oluyormus her mahkeme icin oyle diyor yani Mesela icra davası icin tekrardan baroya basvuru yapıyormuş ondan gelen cevaba dava açıyormuş ben ilk vekaleti genel olarak vermedim boşanma aşamasında nafaka tazminat velayet ilgili hersey icin verdim söyledim saçma degilmi dedim yok dedi her seferinde görevlendirme yazısı oluyirmus

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 354 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ela94 (976 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 485 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 416 göst.