0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Slm kızlar bebeğimin herşeyini aldım bitti şükürler olsun yalnız bişey var hevesim var ama sırf hevesim var diye almak istemiyorm sizce babynest takımı gerekli mi bana yardımcı olun lütfen maddiyat olarak da biraz sıkıntıliyiz ama zorlarsam eşim alır tabi 

10 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Gerek yok bence bebek yer yatağı yap onun yerine döşek derler 
tarafından
Yere koyamam evde garip böcekler çıkıyor şuan yok ama ne zaman çıkar bilmem korkuyom beşiği bile yüksek aldım ödüm kopuyor
(2,501 puan) tarafından
Sürekli bebeği beşikte tutamazsın ki illaki yere birakacaksin
tarafından
☹☹☹☹☹☹☹
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok hiçte gerekli değil gereksiz bence aldim pişman oldum fazla yer kapliyor
tarafından
Dimi oda var yerimde müsait değil zaten
tarafından
Kiz babynest ne o sallanan yer yatagi gibi olan seymi
tarafından
Yok bebek yatağı yer de her yerde yatar
tarafından
He kiz halam verdi bizde var ondan çok buyuk bizdeki ama oglum salonda yatarken icine koyuyorum icinde uyuyo cok kullanisli
tarafından
Sadece yatağını düşünebirim gerçekten
0 oy
tarafından
Almadım çok gereksiz bence 
tarafından
Evet öyle düşünüyorm bende açıkçası
tarafından
Bak şimdi aklıma geldi instada bir ebe havluyu katlayıp yuvarlak yapıyor sonra da üzerine çarşaf örtüp kenarlarını skstriyordu. Aynı mantık ben bir ara öyle yapmıştım. Youtibeda mutlkaa vardır videosu.
tarafından
Aa evet çinli birini de ben görmüştüm doğru
0 oy
tarafından
Valla canım bime gelmişti yengem aldı bana 1 bucuk aydır her gün kullandim odadan odaya çok işime yaradı. Bebeğimiz bizimle yatıyor. Babynest in içinde yatırıyorum. Risk te olmuyor. İyi ki var valla ben çok memnunum. Başka odaya götürdüğümde yanından rahatça ayrılıyorum aman düşer mi aman bişe olur mu diye düşünmüyorum
tarafından
Hmmmm safece yatağı yeterlimi ozaman
0 oy
tarafından
Kızım aşırı minnakti annemde kaldım ilk zamanlar onunla masanın üzerine yatırıyordum sonrada uzun zaman kullandım bnce gerekli 
tarafından
2 ay var takip ederim.. yastık yatak 250.tl soruyorum o kadar diyorlar
tarafından
Ben 70 e almıştım şok tan
tarafından
Sosyal medyadan mi takip edeyim
tarafından
Aynen instadan takip edebilirsin yada uygulama var aktüel broşürler için ordanda bakabilirsin
tarafından
Tmm bakıcam çok teşekkür ederim ❣
0 oy
tarafından
Canım takım değil de ben reflu yataklı baby nest almıştım ilk 5 ay gece gündüz onun içinde uyuttum nereye gidersem hep yanımdaydı yani ben çok memnun kaldım resim bulursam atarım çok kullanışlı bence 
tarafından
Ya acaba sadece yatağını mi alsam her yerde yatırırım koktuk yatak yani benim yatağım ne bilim piknik
tarafından
Bence al canım bak resim atacağım benimki bundan
0 oy
tarafından
Gerekli bilmem ama bebek alışverişi yapınca insan çok mutlu oluyor 
tarafından
Inşallah düşük tehtidi var bende kanamam var ama nasip herşey
tarafından
Neler atlattım yoğun kanama ile düşük tehlikesi mi  kese bozulması mi  plesenta aşağı inmesi mi  rahim kısalması mı   neler neler hala rahim kisalmam erken doğum riskim var  inan doğacağı varsa buna hiç bişey engel olmuyor  bugünü anca hayal bile edemezdim
tarafından
Öyle kucağıma almak nasipte  varsa kucağıma alırım geçen sene de hamile kaldım kalbi durdu
tarafından
Allah duysun bizi de  annelikten bir haberi olmayan insanlar anne  biz istiyoruz bizede nasip etsin
tarafından
Aminnn aminnn
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Onun yerine reflü yatağı al kuzum gözün hiç arkada kalmaz uyurken 
tarafından
Heh bak onu en önce aldım  iyiki aldım memnunum ondan işte yani pişman olmam
(13,202 puan) tarafından
Benim de ilk alışverişimdi inan pişman olmazsın
tarafından
Çok teşekkür ederim aldım ondan hatta beşiğinin içine de koyarım
(13,202 puan) tarafından
7 ay ben de öyle kullandım
0 oy
tarafından

Bu canım e bebek ten almıştım 

image

tarafından
E bebekte buldum 400 tl  ama olsun alcam sanırım çok teşekkür ederim buda güzelmiş
tarafından
Evet diğerlerine göre biraz pahalı ama bu model çok kullanışlı canım altı reflu yatağı olduğu için hem taşıması kolay öyle edilip büzülmüyor hem de bebek çok rahat ediyor
tarafından
Ozaman tmm ordan bakarım sipariş üzerine yaptırmam netten ☺️
0 oy
(431 puan) tarafından
Ben aldım çok işime yaradı valla ☺️
(431 puan) tarafından
Nerde oturuyorsunuz ☺️
tarafından
Beykoz ☺️
(431 puan) tarafından
Hm ,benim öylece duruyor yakın olsaydinz hediye ederdim ,öylece duruyor vallahi❤️♥️♥️☺️
tarafından
Ayy çok teşekkür ederim düşünmen bile ne kadar incelik güzel ❣❣❣❣❣❣❤
(431 puan) tarafından
☺️❤️♥️

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 184 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 130 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,304 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 378 göst.
21 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,115 soru

11,348,555 cevap

34,813 kullanıcı

...