0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Arkadaşımın evine gittim bebeklerimiz arasında 20 gün var onun bebeği nasıl güleç sakin koltuğa koydu kendi kendine uyudu benimki de asık suratlı ağlayan şikayet eden aktif kucak isteyen bı bebek lan dedim benim bebekte mi bı sıkıntı var arkadaşımın bebisi çok hareket etmiyor benimki pek hareketli bu çocukluk çağında da hiperaktif mi olur ben normalde sabırlı değilim bebeğime sabrediyirum ama çocuklukta ne yaparım bebisler 3 buçuk aylık bu arada

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kızım 3.5 aylıkken yüz üstü dönme oynuyordu:)) ebemin şeyini tersten gösterdi sagolsun 23 aylık oldu hala aynı. Oğlum da çok sakin 11 aylık hala yürümedi , 5 ay bitene kadar dönmedi bırakırdım dururdu. Bebekten bebeğe değişiyor o
(679 puan) tarafından
Kızınız nasıl tam olarak yaramazlık çok yapıyor mu
tarafından
Yaramaz değil bence hareketli ve çok meraklı. Asla durmaz oturmaz bakarken yorulursun. Aşırı da zeki 23 aylık su an herseyi konuşup anlatıyor çeşit çeşit oyun oynuyoruz. Ama mesela ablam falan yada arkadaşlarım ben böyle cocuk görmedim diyor :)) hiç durmuyor çok da zeki korkuyorum bu çocuktan diyor
-Reklam-
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Hareketli bebekten korkma. Asıl hiç hareket etmeyen bebekten kork. Benimki de çok hareketliydi şu an 11 aylık hala hareketli. 
(679 puan) tarafından
Zor oluyor ama tabi yinede bunada şükür
(3,162 puan) tarafından
Benimki maşallah fildir fildir heryerde pıtır pıtır bı oraya bı buraya yürüyor. Bu gün parmağını yanlışlıkla kapının arasına sikistirdim çok kötü oldum çok üzüldüm :( hareketli bebek olunca daha fazla dikkat istiyor :(
0 oy
tarafından
Her bebek bir değil kız 
(679 puan) tarafından
Biliyorum da ne bilim hani sizinkide öyleyse dertleşelim
tarafından
Benim bebişim karnımda ☺️ daha bir buçuk aylık hamisim
(679 puan) tarafından
İlk mi
tarafından
Geçen sene kürtaj oldum kalbi durdu bunun da düşük olma ihtimali var
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Benim oğlumda hareketsiz ta ki birisi çıkıp bu nasıl uslu böyle hiç ağlamıyo deyip nazar değdirene kadar sonra bebe ciyak ciyak durmuyo 5 aya gircez Allah ın izniyle. Bide ben hamileyken çok kuran okudum dinledim sürekli bebeğin sakin iyi huylu olması için zikirler çektim onların etkisi olduğunu düşünüyorum Allahın izniyle :) 
(679 puan) tarafından
Doğru düzgün namazda kılmadim dinletmedim de bugün aklıma bu geldi aslında
(2,273 puan) tarafından
Her insan kendi karakteriyle dünyaya geliyo canım öylede bişey var Allah ona onu yüklemiş demek ki. Misal eşim bebekken çocukken o kadar usluymuş ki herkes hayran kalırmış. Kaynım hem kolik miş çocukkende köyde taşlamadığı ev kalmamış o kadar yaramazmış.şuan Kaynım ağzı var dili yok sessiz sakin bi genç. Eşimse astığım astık kestiğim kestik tarzı birisi :D herkes bu ikisi nasıl bu kadar zıt şekilde değişti diyolar. Bende ileride bunu yaşamanın korkusundayım şuan :D
0 oy
(297 puan) tarafından
Ayy hiç sorma benim kızım da aşırı hareketli uyuduğunda eli kolu bacağı ayrı oynar 3 aydan beri öyle şimdi 7 aylık giderek daha da hareketli yaramaz oluyor sürekli bir ilgi ister sürekli kucakta olmak istiyor ayriyeten bende 5 aylık hamileyim hamileliğim zor geçiyor maf olmuşum resmen ya :((
(679 puan) tarafından
Kız bebek 2 aylıkken hamile mi kaldin
(297 puan) tarafından
Maalesef öyle oldu
(679 puan) tarafından
Normal doğum mu sezeryan mi
(297 puan) tarafından
Normal doğum
(679 puan) tarafından
Malesef deme o.zaman normal olsaydı bende çok erken düşünürdum hemen hamile kalırdim ne güzel birlikte büyürler hem yaşta geçmeden genç anne oluyorsun
(297 puan) tarafından
23 yaşındayım zaten çok şükür rabbimin bı bildiği var ki öyle oldu ama çok zorlanıyorum hamileliğim çok zor geçiyor yürüyemiyorum yatakta dönemiyorum yardımci olacak hiç kimsem yok bebeğim de çok hareketli yaramaz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 282 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
20 cevap 899 göst.
4 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (5,206 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 462 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Sekerkiz06 (492 puan) tarafından soruldu

397,726 soru

11,895,175 cevap

36,018 kullanıcı

...