0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından

Kızım 25 aylık olcak bundan 5-6 ay önce cisi geldiğinde kendincw söylemeye çalışıyordu ama bn daha küçük diye üstüne düşmedim salaklık yaptım galiba o zman hazırdı şimdi tuvaletimizi tuvalete yapalım diyorum istemiyo bezi çıkartıyoruz tuvalete oturuyoruz yok diyo bagiriyo gitmek istemiyo kararli görürsem inatlasmiyorum oyun yapiyo gibi hissedersem götürüyorum yapıyorda aslında ne yapmamı önerirsiniz

3 Cevaplar

0 oy
(866 puan) tarafından

Bol boll sabırr cnım başka tesellisi yok :D

-Reklam-
0 oy
(5,273 puan) tarafından
Valla canm sabırdan baska hic bir tüyosu yok
0 oy
tarafından
Benim oglum 4 yasina girmeye bir iki ay kala kendi kendine anne artik bana bez  aglama ben seni uyandirrm cisim gince diyordu 

Bigun bezi bitti bi deniyim bakim dedim sonra once  gunduz bez takmamaya basladm gece uyurken takyirdm  bana kzyodu anne onda takma diyordu onuda takmadm gecede iki defa cize kaldryordm sonra sonra alisti smdi cisi gelince kendisi ışıklari açıp gidyor yani ben hic zorlamadim 

Eltimn kizida oglmla yasit eltim cock 1 yasina girer girmez zorla cocgu tuvalte alistrmaya calisti cock altina kacirncda dovyordu biara oglmda buna sahit oldu ve korkyodu tuvaletni yapmaktan cockta travma kalmisti eltimn kiz hala altina yapyo t yasina grcekler benmkide buykler gbi gdip gelyo yani cock hazir olnca soylyo kendisi sende zorlama canm benim emin ol daha iyi olyor 
(601 puan) tarafından
4 yaşta çok geç canım ya erkek için değilde kız bebek için cisi daha çok pişik yapar diyorlar hem o açıdan bırakmak istiyorum çünkü bezi dolunca bazen kızarmış oluyo kendinde bezi çıkarınca rahat ettiğini ifade ediyo ama tabiki zorlanıyorum asla sesimide yükseltmeden korkmasın diye öyle yapmam canım ya.eltin yanlış yapmış..geçen hafta bugün çıkardım hatta götürdüm yaptı sonra tekrar götürmek istedim yar saat geçince istemedi bnde pek su icmiyo diye herhalde gelmedi dedim 5 dk geçti baktım yapmış pijaması ıslanmış çekyat ıslanmış biraz örtüsü.gosteriyo olsun annecim dedim bezin olmadığını unutmuşsun bı dahakine unutmasın tuvalete yaparız dedim sonra bez bağla dedi istedi bağladım tekrar desenli kulotlar var heves eder belki diye ama her seferinde kandırmam gerek yoksa gitmek istemiyo bnde bu süreç böyle devam ederse bırakırım acaba diye merak ediyorum geçen sbah ilk defa bezi kuru kalktı hemen tuvalete gittik yaptı çok sevindi.ama gün içinde gel çiş yapalım deyince olmaz hayır  diyo daha önce ne güzel söylemeye calisiyodu hazırdı belki ama ben gerilettim çok yanlış yaptım :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 217 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,588 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 243 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mother.00 (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,857 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 209 göst.