0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Gece dayanamadım yedim valla. Bebiş dursa son öğünü 6da yiyecektim yapamadım gece iyice acıktım. 20 g0n yapacağım bakalım kaç kilo vereceğim. Aynı zamanda spor yürüyüş de yaptım 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kizgin suratlarinaaa helee:D 
(22,070 puan) tarafından
Bu kadar ac birakma kndini canim ya tansiyonun düşer falan az az ye illaki verirsin bol su ictikten snra
tarafından
Bebek 5 aylık oldu hala göbeğim olduğu gibi duruyor. Korse takınca bile fark etmiyor. Çok canımı sıkıyor
(22,070 puan) tarafından
Canim gider bu kadar ac kalmaya degermi ya normal bi sekilde diyet listesi yap kendine bu oruc listesi cok ac birakir seni boylede sagliksiz olur vucudun
tarafından
Kız inan eşim gittiğinden beri sabah Coco pops akşam makarna yiyorum. 2 haftadır mideme ilk defa kahvaltı yemek girdi :D 3 demlik çay içiyordum günde bir ton şeker atıyorum nescafe 4 tane içiyorum. E full şekere yüklenince göbek kaldı o napsın
(22,070 puan) tarafından
Aboowww ne ettin layn sen:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu nasıl menü hiç sağlıklı değil ya 

Bebeğin de varmış bayılıp kalsan ne olacak 
tarafından
Normalde akşam yemeği yemem lazımdı bebek durmadı yiyemedim ama yediklerim gayet sağlıklı. Çayı şekersiz içemiyorum diye çay içmedim. Kahvaltım gayet güzeldi. Kabağı yağsız tuzsuz tavada kavırdum üzerine yoğurt döktüm
0 oy
tarafından
Hepsini birden kesme bnde 6 gündür yapıyorum azaltarak bıraktım ekmeği dün tamamen kestim mesela ondan önce 2 dilim tam buğday ekmeği yiyordum 1 e düşürdüm dünde tamamen bıraktım şeker zaten kullanmıyorum 

Elma sirkesi içmiyorum mideye zararlı diye bol su iciyorum 2 öğün yiyorum arada kahve yanina ceviz badem yada fındıkla 
tarafından
Ben hiç ekmek tüketmiyorum son derece sağlıksız besleniyorum. Sabah Coco pops akşam makarna yiyorum. Eşim 6 ay evde olmayacak o gittiğinden beri bu şekilde yiyorum. İyice kötü oldum. Yüzüm falan çöktü ama göbek olduğu gibi duruyor. Sabah akşam çay demleyip kendim içiyorum bir ton şeker atıyorum. Sağlıksızlardan kurtulayım belki yağlarda gider böylece
tarafından
Bendede yeme bozuklugu vardı o yüzden düzene sokmaya çalışıyorum kendimi canim tek başımayim diye akşama kadar çay kahve içiyordum eşim 4 de işten geliyor sonra akşam yemeği çay kahve fasli yanları abur cubur tabi meyve dondurma tatlı ne gelirse gece 2 de köfte ekmek söyler eşim bende onunla yiyordum ama olmuyor öyle midem baya kötü oldu son zamanlarda
tarafından
Benim cildim de çöktü farkındayım parlak değil soluk, göz altım siyah
tarafından
Bende o sorunlar yok canim henüz tabiki bir dur demem lazımdı valla 6 gün oldu ilk 3 gün zorlandım şekerim çok düşüyor benim şükür şimdi iyi gidiyor ama elma sirkesi içme istersen mideyi maf ediyor onun yerine limon sık suya instada yavuz hoca var onu dinledim başladım ben yoksa diyetisyen ile görüştüm bir liste attiki günde 7 öğün var
0 oy
(120,093 puan) tarafından
ama boyle sagliksiz beslenirsin
tarafından
Yediklerim gerçekten güzel ama 1 öğünü yapamamdım gece acıktım gittim bisküvi yedim. Yoksa sabah yeşillik 3 yumurta ceviz peynir her şeyden yedim. Öğlen kabağı yağsız tuzsuz kavırdum yoğurtla yedim. Akşam yiyemedim. Gün içinde elma fındık yedim. Şeker hiç almadım
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Nescafe bisküvi her şeyi mafetmis cnm. Leblebi sade kahve ya da süt ya da sütlü kahve icebilirsin
(1,685 puan) tarafından
Fındık yerine çorba iç. Bir de bir öğüne meyve ue cnm ama başka şekeri çıkar hayatından
tarafından
1 öğünü atlayınca çok acıktım. Nescafe çay sürekli tüketiyordum başım çok ağrıdı. Önce Türk kahvesi tarçın yaptım içemedim geri nescafe yaptım ama yarın çorba da içeceğim nescafe bisküvi yok
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Ne kilon fazla ne de cok zaman gecmiş. Delirdin mi kuzum şımarma :) :) :) Ben bebegim 1 yasına gelince anca verdim kilomu kendi kendine gittiler :) Emziriyorsan ozellikle hiç iyi degil bu diyet. 
tarafından
Kilom yok ama göbek olduğu gibi duruyor. Bebeği emziriyorum bu sabah tartıda 57.7 gördüm :) karın egzersizi de yapıyorum bakalım nolacak 19 gün kaldı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 209 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.