+1 oy
777 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kizlar esim ben kaynanam kayinpederim parktan geliyoruz onumuzden mini etekli bi kiz gecti kaynanam esime dönüp bu etekten bende istiyorum dedi güldü esim hic tepki vermedi biz daha oncede bu kadin yuzunden cok sorun yasadik esimin hatrina yuzune bakiyorum.Eve gelince mesaj attim mini etekli kizlari git kendi kocana goster nerde ne konusmasi gerektigini ogren diye bana cevap vermedi ama esime bir suru mesaj atmis ben ne dedim naprim sanki diye hakli degilmiyim sinirden cildirdim

25 Cevaplar

+1 oy
(784 puan) tarafından
Valla sende ki de iyi cesaret 

Ben haklı dahi olsam mesaj atsam eşimle boşanma sebebi 

Ah ah 

Aferin kız sana 
(784 puan) tarafından
Gitsin gotunun altından ayrılmasın yeter yemin ederim bıktım daha ya
Okadar şey yaşamışım sürekli bişey diyorum bana dönüp üç gün beş gün tepki koyup konuşmuyor
Ailesine laf söyletmez
(33 puan) tarafından
Cok zor bacim 1 senem oyle gecti en son birakip gittim bir hafta ayri kaldik esim akillandi
(784 puan) tarafından
Kız ben ayrıldım gittim aileler devreye girdi yine annesini tuttu essek gibi döndüm yine Allah'a havale ettim
(33 puan) tarafından
Sana tek tavsiyem susman annen soyle annen boyle deme esini kendine bagla zamanla o annesinin yaptiklarini gorecektir
(784 puan) tarafından
sustum susmamla yine görmedi canım.. kadın öyle şeytan ki benim eşim herşeyi unutuyor
-Reklam-
+1 oy
(7,786 puan) tarafından
Yani onu keşke o anda söylemiş olsaydın. Bu hareketin çok kırıcı ve ergence olmuş. Mesaj atmak da nedir?
tarafından
Bence ergence değil çok güzel uyarmış anladığım kadarıyla karşısındaki kişi arsız kırılacağını zannetmiyorum
(7,786 puan) tarafından
Mesaj atmak acayip saçma geliyor bana doğrusu
(33 puan) tarafından
Oyle yaaparsam yaranirim zamaninda cok sustum
tarafından
Olabilir canım o an yüzüne söyleseydi oda olurdu ama had bildirmek gerekiyor bence her türlü
(7,786 puan) tarafından
Canım bu şekilde de susmuş oluyorsun onu demeye çalışıyorum. Emin ol aynı şeylerden ben de geçtim. Hiç de mesaj yazmıyorum. Ne diyeceksem o anda söylüyorum. İçime de dert olmuyor. Böyle senin gibi sonradan da yazmış olmuyorum hiç olmazsa.
+1 oy
tarafından
Ben seni hakli buldum vallahi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:D gece gece mini etek olay oldu yanj desene 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Haklısın valla resmen adama şu kıza bak demiş. Aranızı bozmaya çalışmış.
0 oy
tarafından
Tövbeeeeeeeee güldüm bacım hakkını helal et yaa o etekten istiyorsa kendi gidip alsın niye kocana söylüyor 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ne alakası var görmüş dalga geçmiş ay senin kocan da görse ne olur etrafta çok mini etekli kız var takma sen kesin daha guzelsindir kıskanmana gerek yok bırak kocan seni kiskansin
0 oy
(11,217 puan) tarafından
orda tepkini gosterseydin madem sorun etmissin.eve gelip mesaj atmak ustelik boyle bsyi kiskanmak bana pekte hak verilecek birsey gelmmedi
0 oy
(340 puan) tarafından
Afedersiniz ama  Oha yuhh cuşşş bu nasil kaynana beee....!
(33 puan) tarafından
Bunlar ne ki bazi yorumlarda bana hak vermemisler ama milletin koydugu durumlari acip esime gosterir kadinlari falan sirf bile bile
(340 puan) tarafından
Ayy rezil hadsizzz kadın oğlunun aklına giriyo aranızı açıyor kendi mutlu değil herhalde istiyor herkes mutsuz olsun
0 oy
(8,361 puan) tarafından
Olayı buyuterek artı bi durum kazanmadın canım.Ama kayınvaliden rasül efendimizin uyardıgı birseyı yapmış.Baska kadınları gostermek bahsetmek bır erkege hıc hos gormemıs o bu yaptıgını kendı düşünsün Allaha havale et geç.
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Canım ben biraz abartı buldum ya. Kaynanan bosbogazlik etmiş espri yapmış kendince. Düşünüyorum da benimki de böyle espiri yapabilecek kapasitede. Ama ben umursamadım gülüp geçerdim sen kendine güvenmiyor musun ne olacak. Bu tepki biraz ergence olmuş. Ama bir taraftan da iyi olmuş artık sana karşı dikkat eder lafına sözüne
0 oy
(119,532 puan) tarafından
tabiri caizse karpuz kabugunu akla dusurmus
(33 puan) tarafından
Aynen ya esimde gordu kör degil tamam ama ima edip gosteriyor bile bile
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Aslında kaynanana soylicek çok güzel bir kelimem var ama uyarı yerim şimdi neyse 
(33 puan) tarafından
Söyle ayy :)
0 oy
tarafından
Mesaj atmak yerine orda yüzüne niye demedin ki
(33 puan) tarafından
Orda cevap versem cok buyuk kavga cikar cunku neler yapti icimde cok sey var ve kendi cok kavgaci
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Yüz göz olmuşsunuz. Böylede devam edersiniz muhtemelen. Kendinizi sakinleştirin koca kadın saçmalamış, sen bi dursaydın yani. Kocana yazık arada kalmış zavallı. 
(33 puan) tarafından
Kiiz o zamaninda benimle oyle bi yuz goz oldu ki yaptikalrini djysan sen bu kadinla nasil gorusuyon dersin
(1,928 puan) tarafından
Kadın uyanık belli. Sen daha uyanık ol eşinle iyi ol. Annesi mini etekten istiyorum dediğinde demen gereken tek cümle akşam kocama giyerim demek olmalı. Yapıştır ve geç. Tartışma. Kocanı arada bırakma
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ben olsam direk şey derim anne sana olmaz ki malum yaş geçmiş kocam bana alsın derdim:)
(33 puan) tarafından
Agzima geldi yani bulabiliyosan al kendine diye kendisi 130 belki daha fazla kilosu en son 120ydi :)
(1,569 puan) tarafından
Boşver kız takma :)
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ya ne var bunda ne demiş kadın sanki..... Eşin sen yokken bakıyordur zaten mini etekli kadınlara
(33 puan) tarafından
Senin esinde bakiyodur canim ya sen yokken

Bu nasil bi yorum ya
(891 puan) tarafından
Senin kafan yerinde mi hangi kafayla okudun bunlari neresi normal annenin oğlundan mini etek istemesi.  Demekki senin eş sürekli mini etekli kızlara bakıyor tecrübe edinmissin
(1,106 puan) tarafından
Yooooo bakmaz diyemem erkektir bakar. Anjelina jolıe bile aldatılmış tatlım
(891 puan) tarafından
Hah işte sen ve senin gibiler bu kafada olduğu sürece çoğu kadın aldatilir
(1,106 puan) tarafından
Tmm tatlım senin eşin seni aldatmıyor...
0 oy
(7,067 puan) tarafından
Dengesizzzz yaaaa.
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın o an söylesen daha iyiydi ama olsun 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sonradan Msj atmak çok saçma bir hareket haklı bile olsan aşırı çocukça 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.