0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Yarın gezmeye gidicez de nereye gidilir nerede yemek yenir ne yapılır bana biraz anlatır mısınız canimlar 

10 Cevaplar

+1 oy
(25,223 puan) tarafından
Urfa ın etrafı dumanlı dağlaarrr. Gezme ceylannnn bu dağlar da seni avlarlar :D 
(2,529 puan) tarafından
Allah muhafaza kız jssjsj dolaşıp gelcez sadece :D
-Reklam-
+1 oy
(1,297 puan) tarafından
İrfan sofrası aşırı güzel bir ter yemek yemek için  tavsiye ederim   gezmelik  pek yer yok ya bence biz hiç çıkmıyoruz  belki bilmiyorumdur yani şurayı illah gt gör diyecek bir yer yok bana göre 
(3,458 puan) tarafından
Halfetiye gittin mi
(1,297 puan) tarafından
Evet hiç güzel değil yanı kendi fikrim geçen sene gittim birdaha asla gitmem tekne turu çok uzun sürdü az daha atlayacaktm suya o kadar bunaldım
0 oy
tarafından
Sembol kuşbaşı şişeyle tavsiye ederim kesinlikle yemekleri kebapları çok güzel 

Gezme olarak 

Balıklı göl

Göbekli tepe 

Çarşımız var müzemiz var 
0 oy
(11,216 puan) tarafından
dergaha git. yani balikli gole etrafinda alisveris yapicagin guzel yerler var. icinde kapali carsi var oraya mutlaka gir.magaralar var onlara cik. orda cafeler lokantalar var musteri kovaliolar gaza gelme cok tuzlu : d in carsida bir yerde ye. 
0 oy
(494 puan) tarafından
Pek bi yeri yok gezilecek bi balıklı gol var bide göbekli tepe var canm oraları gezersin balıklı golün içinde qlisvwris yapacagin çarşısı var hediyelik eşya almak için bide onun dışında normal çarşısı var ondanda isot biber gibi evinin baharatlık eşyalarını alabilirsin güzel ciğer kebabı parçan kebabı yiyebilirsin başka da bi yeri yok öyle gidim de gezin denilecek 
0 oy
(120,254 puan) tarafından
melteemm gamzeee gelin buraya
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ay memleketim halfetiye on numara gemi turu falan yaparsınız saklı cennet diyorlar
(2,529 puan) tarafından
O aklımda canım çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(124 puan) tarafından
Balıklı göl göbekli tepe halfeti... gül baba lokantası Vedat milor gitti oraya sembol Ocak başı var birde ikiside tavsiye ederim iyi gezmeler 
(2,529 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından

Balıklı golü tek biliyorum canım :D

(2,529 puan) tarafından
Ahahah valla bende aslında sadece orayı görmek için gidiyorz ama gitmişken de gezelim:)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 844 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Benilknur_0 (715 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Adanalibelammm (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.