0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (11,013 puan) tarafından
Oğlum 16 aylık. Gün içinde cogu kez dilini tam dısarıda degil ama hafif dısarıda görüyorum. Sanırım dikkatimi cektigi için de hep fark ediyor olabilirim. Sürekli kpntrollerine götürüyorum. Hem saglık ocagı dr görüyor hem ebe görüyor hem kendi özel dr var. Hem de bir kac defa hastalanınca baska dr larada götürdüm. Hiç biri diliyle ilgili birsey demedi. Surekli degil ama birseye cok dikkat edince filan oyle yapıyor. Aklıma cok takıldı. Simdi 10 gune gene dr a götürecegim soracagım ama içim sıkıldı. 16 aylık anne diyor anane teyze abla kedi hav hav filan diyor. Alkış yapıyor by by yapıyor. İstedigi herseyi gösteriyor. Otizim filan olsa bu kadar dr dan biri fark edermiyidi? 

1 cevap

0 oy
(6,371 puan) tarafından
Kız dilin dışarda olmasıyla otizmin ne alakası var
(11,013 puan) tarafından
Yok kuzum ismini biliyor bakıyor. Emerken filan gözümün içine bakoyor ben hafif gülümsersem hemen gülüyor sunu ver diyorum getirip veriyor.hatta evdeki herkesin telefonunu tanıyıp yanlışsız sahibine getirip veriyor. Kpösunun kopegi var reyna nerde diyince filan kopegin durdugu yeri işaret ediyor. Yoktur demi ya birsey. İnternetten baktım otizim belirtisi olabilir diyince cok sıkıldı içim
(6,371 puan) tarafından
Bacım kendine dert arama yav maşallah oğluna
(11,013 puan) tarafından
Kız gözlerde cekik benşmkinin tataruşko =D boyle bir baktım saf saf bakıyor =D
(6,371 puan) tarafından
Ahaha kız bebek o ya nasıl bakacak ecini gibi bakamaz ya :))
(11,013 puan) tarafından
Boyle safımsı safımsı =D
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 154 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.