0 oy
702 göst.
Aile kategorisinde (661 puan) tarafından
Bu beni aldatiyo olabilir diye ama ben nasıl bulucak bilmiyorum telefonuna dokundurtmuyo bile hep böyleydi ama bu kadar değildi bırakmaya bile korkuyo telini nerden bulabilirim nereye kayıt olur telefonda bilen var mi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post yukari insallah degildir baci yaa adına üzüldüm
(661 puan) tarafından
Allah razı olsun varsada umrumda değil inan çünkü zaten bitmiş hızlandırmış olur bana iyilik yapar çünkü artık nefret ediyorum
tarafından
Rabbim isini rast getirsin sakın olaki üzülme sen umursamaki o daha beter olsun sen üzülürsen onun umrunda olmaz ama cok cok mutlu olursan senin gulusun mutlulugun ona batar:)) dimdik ayakta dur baci seni kaybettigi için bin pisman olsun insallah
(661 puan) tarafından
Amin cnm zaten ben azıcık mutlu olsam yüzüm gülse batiyo ama biliyorum benim sınavım bu bigun biticek a o gün ben eski ben olurmuyum inan bilmiyorum
tarafından
Evt malesef insan eski haline geri dönemiyor rabbim yardimcin olsun dedigim gibi üzülme bol bol mutluluklar
(661 puan) tarafından
Allah senden razı olsun inşallah dediğin gibi olur
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Uyurken all telfonunu madem ciddi şüphelerin var
(661 puan) tarafından
Alırım da herhalde yuzlemekten korkuyorum emin gibiyim ama değilimde kaç kez baktım bişey bulamadım varsada siliyo
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Ayrilmayacaksan bakmamak kafa yormamak daha iyi zaten tel olmadan öğrenmen de zor olur 
(661 puan) tarafından
Alırım yatarken son dem olur aldatilmak herşeyi yaptı bı o kaldı yapsın kuruluşum olur
0 oy
tarafından
Rehber ve sms çöp kutularına bak 

Vatsap  arama kaydı ve sms engellenenler e bak 
tarafından
Inşallah bisey çıkmaz yanılırsın canım allah gönlüne ferahlık versin
(661 puan) tarafından
Aslında bulursam herşey biticek ve ben bundan kaçıyorum sesini duymaya bile tahammül um kalmadı son radde son dem olur bulursam kurtulucam
tarafından
Sosyal medya kullanıyor mu
(661 puan) tarafından
Evet kullaniuo her halti
(6,047 puan) tarafından
Instagram'da ayarlar bölümüne bas orada hareketlerin yazar oraya bas orada da etkilesimlerim olan yere bas. Birine mesaj attıysa orada çıkıyor misal kadın fotoğraflarını begendiyse beğenmeler yerine bas orada çıkar.
0 oy
tarafından
Ayy Allah yardım etsin inşallah canım inşallah yoktur 
0 oy
(808 puan) tarafından
mailine kesin bak cop kutusunada mailin bi yere kayitliysa arkadas sitesi fakan mesajlari maile dusuyo  bide google sifrelerim var orayada bak hangi sitelere jayitli sifrelerinide irdan gorursun
0 oy
(770 puan) tarafından
Telefonuna dokundurtmuyorsa vardır bi boku sürekli takip et umursamıyomuş gibi gözük ama hep pusuda yat esin uyurken alamazmısın telefonunu inanki Rabbim öyle bi karşına çıkarıyorki herşeyi sadece sabır et

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 738 göst.
0 oy
32 cevap 531 göst.
0 oy
1 cevap 147 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 726 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru