0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (486 puan) tarafından
2 haftaya yakın  kalbime ağrı giriyor ya normalmi acaba neden böyle oluyor doktora gotmelimiyim

2 Cevaplar

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Nasıl bir ağrı tarif eder misin 
(486 puan) tarafından
Kramp gibi değil ama sürekli ağrı var nasil tarif etsem bilemedim .
(2,835 puan) tarafından
İğnelenme oluyor mu aniden ağrı saplanmasi  peki yanma oluyor mu
(486 puan) tarafından
Yok öyle . Böyle sıkışmış gibi .  Sanki çok yorulmuşum nefesim kesilmiş
(2,835 puan) tarafından
Canım bir kardiyolji doktoruna görün kalp öyle sinsi bir organ ki bir anda kendini gösteriyor benim çok az arada iğnelenme oluyordu nefes nefese kalıyordum nefes almakta zorlanıyordum doktora bir gittim kalbimde doğuştan gelen kocaman bir delik olduğunu soyldi 25 yaşında fark ettim son raddedeydim doktor herşeye hazırlıklı olun demişti heran ölebilir demişti acil bir şekilde ameliyata alındım 6 7 saat sürdü ameliyatım çok şükür iyi geçti ihmal etme
(486 puan) tarafından
Geçmiş olsun.acaba midem de bulantı var ondanmı randevü de bulamıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Migde problemlerin varsa kalp agrisi gbi vuruyor sırta da vuruyor. Bendeki reflüden oluyormuş kalp krizi sandim ekg cekildi kalpte sorun yok . Migdedeki agri kalbe vuruyormus. 
(486 puan) tarafından
Evet midem de sorun var sürekli bulantı kusma randevu bulamıyorum acilde buşey demiyor
(1,737 puan) tarafından
Kisa zamanda rahatliyim diyorsan gaviscon iyi geliyo  süre acı ve ekşi bir seyler yememek gerekiyo ben fasulye tursusundan sonra yasadim bunu 3. 4 gun kusa kusa bulantilar beni mahvettti yemek yiyemedim su bile kusturuyordu. Sırtıma vuruyordu agri eşime ovalattririp vurduruyordum sırtıma çok zor vallahi
(486 puan) tarafından
Aynısı şuan benim midem

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 141 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,716 puan) tarafından soruldu

382,964 soru

11,463,606 cevap

35,057 kullanıcı

...