0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
Sorum yukarıda kızlar bir de fiyat olarak uygun ama kullanışlı olması önemli benim için 

2 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından

imageBunu kullanıyorum 

(392 puan) tarafından
Ciddimisin :) peki güvenlik açısından yeterlimi sence kızım çok hareketli bir de kilosu var herşeyi kurcalıyor ani Bi frende falan sorun yaşıyor musunuz
(4,875 puan) tarafından
Evet ☺️ bence yeterli hatta şöyle deyim bu kış yolda kayma tehlikesi geçirdk kızıma şükür olsun herhangi bişey olmadı sarsılma vs.
Biz birde gurbetciyiz memleketimz 11 saatlik uzaklıkta kızım hep oturur uyur sıkıntı olmadı .
Koltuğu iyice sabitleyip kemerini  kızınıza  göre ayarlar iseniz sorun olmaz.
(392 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim hemen bakıyorum birşey daha sorcam koltuğa nasıl sabitlediniz acaba onu da çok merak ediyorum çok soru sordum kusura bakma ama bilgisiz birşey yapmak istemiyorum kızım olunca konu :)
(4,875 puan) tarafından
Rica ederim. Estağfurullah.
Emniyet kemerini koltuğun arka kısmından geçirip taktık. Sonra iyice gerdik sabitlensin diye.
(392 puan) tarafından
Dediğin modeli dolapta buldum canım aldım teşekkür ederim inşallah kızım içine sığar :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kraft omega kullaniyodum. Guzeldi memnun kaldim. Sonra chicco ' ya geçtik. Çok daha iyi. 
(392 puan) tarafından
Ben de arkadaşın dediğini biraz araştırdım dolapta buldum da onu aldım kuzum chicco mun hangi modeli ona da bir bakayım
tarafından
chicco oasys canim
(392 puan) tarafından
Tamam canım hemen bakıyorum teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
0 oy
5 cevap 70 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.