+1 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (1,156 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
................

17 Cevaplar

+2 oy
(7,250 puan) tarafından
Zili sök bacim 
(1,156 puan) tarafından
Canım  zil yok zaten bebek var diye sokmuştum ama israrla hergun bizde
-Reklam-
+2 oy
(2,512 puan) tarafından
Açma bacım kapıdan dönsün 
(1,156 puan) tarafından
Kuzum öylede yapamıyorum ki ama çok rahatsız olmaya başladım gerçekten kendi annem bile olsa Cat kapı gelsin istemem. Çok bunaldım
+2 oy
(863 puan) tarafından
Ay al benden de o kadar gelmiyor 1 saat uzak diye ama sabah akşam bazen öğlen 3 kez arıyor oğlunu işte arıyor bir ara koyun teli bir köşeye ben izliyim diyordu. Çok bunaltıcı gercekten seni çok iyi anlıyorum bence eşine söyle o konuşsun annesiyle baktın anlamıyor sen söyle ben hergun hergun rahatsız oluyorum diye 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Açma kapıyı. Allah Allah bu nedir ya aklından zoru mu var. 
0 oy
(15,216 puan) tarafından
Kapıyı açmaman gerek. Evde yoktuk.haber verseydin keşke yürüyüşe gittik derdim ben olsam. Üç beş kere boyle yap. Sonra gelmeden aramayı ogrenir
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Yakın mı oturuyor cnm. İlk önce eşin vasıtasıyla falan araması gerektiğini soyle. Aradığında da isim var bir yere gidicez falan de
(1,156 puan) tarafından
Evet yakın oturuyor ama hiç aramaz hiç hemde ve hergun bizde artık yüzüne gülemiyorum  sinirleniyorum bir insan hergun gelirmi kafayı yicem artık
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kapiyi acma ararsa acma evde yokuz de
0 oy
(913 puan) tarafından
Herkes kapıyı açma demis ama bence o geleceği saat lerde bilerek dışarı çık komşuya git bişey yap evde olma
(1,156 puan) tarafından
Canım saatleri belli olmuyor ki hergun geliyor artık kafayi yicem.
(913 puan) tarafından
Valla uyuyordum filan de o zaman canım bi kac kere kapidan dönse heralde kendine gelir ne acayip insanlar var
0 oy
tarafından
Evinde hiç işi yokmu kadının
0 oy
(590 puan) tarafından
ayy senin gene iyi benim hepsi bir geliyo esimin kardesi ayri kayinvalidem ayri beni ama allahdan ariyolar 
0 oy
(352 puan) tarafından
Bence en doğrusu düzgünce söylemek. İnsanın evinde özel.isleri de olabilir..Temizliği, banyosu olur..Dinlenmesi olur..Ne bileyim baska başka birsuru şey olabilir.Haber vermeden gelme,her gün de gelmene gerek yok filan diye açıkça söylemek en iyisi gibi.Anlamiyorsa da bozup atıp,sinir edip, laf çarpıp, kavga edip kuseceksin başka çaresi yok.
0 oy
tarafından

Allah var habersiz hiç gelmez ama yeni doğum yaptığım zaman hergün gelmek istiyordu valla ben tepkimi koydum gündüz değil akşam geliyodu birde  oğlunun iş saatinde bende eşimle konuştum akşamları kocamla çocuğumla vahit geçirmek istiyorum ne işi var hergün hergün dedim gündüz gelse yine anlarım gibisinden.  Konuşurum annemle dedi artık ne dediyse hiç gelmiyor bende merak edip sormuyorum :D 

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Neden bu kaynanalara bu kadar gıcık kalıyorsunuz arkadaş gelseler kabahat gelmeseler kabahat ararlar kabahat aramazlar yine kabahat:)
(1,156 puan) tarafından
Kaynanamdan gıcık alıyorum demedim.sadece habersiz geliyor.araması gerekiyor kim olursa olsun.insanın evi müsait olamayabiliyor aranmadan kimsenin evine gidilmez şimdi diyeceksiniz ki oğlunun evi, ama oğlu evde yok işte oluyor genelde ben varım ve arayıp müsait mısın gelcem demesi yeterli. ozaman bu soruyu burda sormamış olurdum çünkü yaptığı normal bişey değil.
(4,430 puan) tarafından
Bende var demekki bı tuhaflık ben anahtar verdim üstüne arada açamıyorum emziriyo falan oluyorum kapıda kalmasın diye ama biz aynı binada oturuyoruz:)
0 oy
(356 puan) tarafından
O kadar samimiyet iyi değil canım bende sevmem öyle şeyi hele ki habersiz insan her zaman müsait olmuyo sende birkaç gün bı yere git geldiği zaman bulamayınca arar zaten seni sende haber verseydin gelmeden önce disardayim de
(1,156 puan) tarafından
Canım anlamıyor ki kaç kere geldi evde olmadığım zaman boş döndü ve yine Cat kapı geliyor artık çok bunaldım ve hergun geliyor.
(356 puan) tarafından
Çok zor valla canım uzağa bari taşın
0 oy
(486 puan) tarafından
Yakınmı sana canjm. Belki kadar sana ihtiyaç duyuyor belki sen iyi davranıyorsun diye bence birşey olmaz senin de annen qma tabi sen bilirsin
(1,156 puan) tarafından
Evet yakın canım. ama kendi annem bile olsa hergun Cat kapı gelmesini istemem. sonuçta evli bı insanim çocuğum sorumluluğum var. müsait olamayabiliyoruz. hergun hergun gelmesinden çok bunaldım kötü davranmadigim için geliyor zaten.ama bugun elimde değildi gülemiyordum çünkü müsait değildik ve erken saate gelmişti anlamıştır moralim bozulduğunu.
0 oy
(752 puan) tarafından
Bir gün öncesinden yemeğini hazırla ve Sabah kahvaltini yaptıktan sonra çik parka git gez vakit geçir arkadaşların varsa aksama doğru eve gel bir gün boyunca ne zaman gekecegi belli olmuyor ya en azından bu sefer eli boş donsun o kapıdan gelinir gelinmez değil de hergun de yani gelinmez onunla aynı evde oturmak isteseydin zaten evlerin ayrı olmazdi bu ne her gün hergun tepende. İlk torun mu ondan mı sürekli görmek istiyor size geliyor ki
(1,156 puan) tarafından
Kuzum 5 sene aynı evde oturdum çocuk yapmadım ordayken. ayrı eve geçtik çocuğum oldu ilk torun oğlum olmadan öncede yine çok  geliyordu ama bu kadar değil. Eli boş çok kapıdan döndü anlamıyor ki rahatsız olmaya başladım kendi annem bile olsa habersiz gelmesini istemem. Ben bile annemi ararim oraya giderken en basiti derim ki anne evdemisin sana geliyorum ve annem çok yakın aramadan gitmem ama kaynanam bunu yapmaz
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Kapıyı açma evde yoktum keşke gelmeden arasaydın de bir iki defa böyle yap anlar herhalde

İlgili bir soru bulunamadı

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,860 kullanıcı

...