0 oy
437 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,127 puan) tarafından
Kızlar dikis ağrısı ve gaz sancısı nasıl geçer 2. Günüm ve hala çok ağrım var napabilirim ağrı kesici kullanıyorum ama tam geçirmiyor. Bu iki günde ayaklandik diyenlerin ağrısı olmuyor muydu ? 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal canım daha ikinci gün en az on günde ayağa kalkarsın kolay bişey değil ki bu
(3,127 puan) tarafından
Ah ah kuzum valla öyle basit anlattılar ki bilseydim böyle olcagini
-Reklam-
0 oy
(685 puan) tarafından
Canım bende 2 gün çok ağrı çektim hele o gaz sancısı beni mahvetti yatakları tirmaladim çünkü çıkaramadım..en son dupalac şurup ictim onunla çıktı..3.gun çok daha iyididim..snra bebeğimi kuvoze aldılar mecburen iyileştim..çok geçmiş olsun bol bol kayısı hisafi iç su iç bağırsaklar yumusasin
(3,127 puan) tarafından
Kuzum gaz filan çıkarıyorum ama arada sancı vurunca çok ağrıyor
0 oy
tarafından
Bn 8 aylık bebeğim halen daha çekiyorum rabbim yardımcın olsun kuzummm bnde çok cktim çok iyi anlıyorum seni
(3,127 puan) tarafından
Amin canım sana da çok geçmiş olsun Allah şifa verir inşallah
0 oy
tarafından
Dikis agrisi icin bi igne yapsinlar sana o rahatlatir. Gaz icin de yapilabilecek tek sey bol bol hareket edip vucuttan gazi atmak. Ama dikisler agrirken hareket cok zor, o yuzden once agriyi dindirmek gerek. Bi igne yaptir cok iyi geliyor. Biraz agrin gecince de 1-2 bardak gunde rezene icip bolca hareket et ki gazini atabilesin 
(3,127 puan) tarafından
Tabi ya o ağrıyla göremedim demekki başladım kullanmaya. Size de yazmış miydi doktor
tarafından
Bana igne yapmisti antibiyotik igne hastanedeyken 2 gun..sonra extra yazmadi
(3,127 puan) tarafından
Hm bende serum aldım aynı şekil ama bana haptaa yazmış ağrı kesici antibiyotik kabız şurubu ve vitamin yazmış
tarafından
Kullan bence vucudun kendisini toparlamasina yardimci olur
(3,127 puan) tarafından
Tabi canım kullanıyorum bir bildiği vardır kadının o kadar sene ben okumadım :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Nescafe iç canım , ben ameliyattan çıktığım anda nescafe içtim şiddetli bi ağrım  olmadı
(3,127 puan) tarafından
İçiyorum kuzum ilk zAmanlar faydası oldu şuan pek yok ama
0 oy
(4,121 puan) tarafından
Gecmıs olsun canm üzüldüm benm normal dogum agrını bılmıyorum ınsaallah cabuk ıyılesırsın 
(3,127 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gecer 2 gün sonra ben ölüyorum zannettim
(3,127 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(616 puan) tarafından
Ben çabuk ayaklandım ağrım sızım çok az vardı kahvaltılık ve meyve suyu içtim hep ağrın çoksa Bi doktorunu ara derim
(3,127 puan) tarafından
Ya doktor antibiyotik filan vermiş yeni gördüm belki onla alakalı da olabilir mi
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ben genel oldum 4 ay oldu...daha cok yeni cnm tabiki acisi oluyor ben gunduz hep ayaktydim bolca yuru ayaklanman icin 1 hafta gece hic uyumadim diyebilirim oturuyodum basimin altina yastik aliyodum oyle nekdr uyunursa iste buda bir surec gececek Allahin izniyle
(3,127 puan) tarafından
Haklısın canım o kadar basitmiş gibi anlattılar ki valla bilseydim bile isteye olmazdım. Uyku filan yok gece zaten gündüz de bir iki saat anca

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 140 göst.
0 oy
5 cevap 87 göst.
+1 oy
8 cevap 97 göst.
0 oy
16 cevap 350 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu

378,843 soru

11,339,565 cevap