0 oy
624 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (681 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben babamlarla yani bekarken İstanbul k.maras Gaziantep Çorum Ankara Bursa Balıkesir Çanakkale Eskişehir Antalya ya gittim  eşimle de Adana Osmaniye Tokat Trabzon Ordu Rize Giresun Artvin Samsun sivas Nevşehir Mersin k.marasa gittim sanırım 22 il bakalım rekor kimde gezmeyi çok seviyorum rabbim parasi olan olmayan herekese nasip etsin güzel ülkemi gezmeyi bu sene de doğu illerinden bı kaçı eklenecek inşallah 

Unuttuğum illeri ekliyorum Erzincan Gümüşhane konya <325 oldu 

47 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bekarken adana Urfa Diyarbakır Mardin Midyat Hasankeyf batmanliyim zaten :D Elazığ Siirt mersin Marmaris evlendim samsun Amasya Çorum sivas Kastamonu Ankara aklıma bunlar geldi şimdilik :D

(681 puan) tarafından
Vaaay güzel devamı gelir bence inanıyorum
-Reklam-
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Yazayım bakayım

Gümüşhane Rize Erzurum Erzincan Rize Samsun Karabük Bursa Kayseri İstanbul Bartın Sakarya Ankara aklıma gelenler bunlar 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
80 il gezdim tek hakkari kaldı oda herhal tayinle seneye gidilecek
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Aydın İzmir, Diyarbakır, Mardin,batman,Kars, Denizli,mersin, Hakkari bu kadarcık:)
0 oy
(119,153 puan) tarafından
bilecik

ankara 

konya 

antalya 

izmir 

mugla 

denizli 

afyon

kutahya

bursada sadece otogara gidip dondum

istanbulda tek sabiha gokcene gittim

isparta

burdur

canakkale

en son kendimi belcikada buldum
(681 puan) tarafından
12 diyelim fena değil artırılabilir :))
0 oy
(5,491 puan) tarafından
10 olmadı sanırım benim. Çorum Antalya mekik dokuyorum zaten
(5,491 puan) tarafından
Merkez ni ilçe mi
(681 puan) tarafından
Merkez canım ama artık gelemem daha tayin çıkmış Muşa 10 saat
(5,491 puan) tarafından
Biz de sungurlu Antalya 9 saat arabayla. 10-11 saat otobüs sürüyo
(681 puan) tarafından
Bizim otobüsle 15 saat sürecek canim ya arabayı da alamam yol uzun unuturum artık yılda bı kere anca
(5,491 puan) tarafından
Biz de öyle yılda 2 defa bi yaz bi kış
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Konyaya gittim bide konya haaa bide konyayı gezdim 
(681 puan) tarafından
Hahaha öyle deme orada güzel ya ben sevmiştim
(7,226 puan) tarafından
Öyle tabi :) inşallah 1 ay sonra istanbulu gezecem
(681 puan) tarafından
İstanbul da çok güzel ya iyi gezmeler
(7,226 puan) tarafından
Inşallah canım sağol
0 oy
(2,913 puan) tarafından
Sinop qntalya Karabük kastamonu Zonguldak Adapazarı İstanbul bursa  Çanakkale İzmir Balıkesir Ankara konya samsun Giresun Trabzon Nevşehir van ağrı Bitlis çorum tokat Yozgat mersin Gaziantep sanliurfa bolu kayseri  denizli 29 olmuş daha çok var :)
(681 puan) tarafından
Hay massalah inşallah iki seneye bizim de o kadar olur
(2,913 puan) tarafından
Gezmeyi seven baba, üniversite, doğu görevi derken baya yer gezmisim. Eşim de seviyor her gidiyoruz bir yerlere mutlaka
(681 puan) tarafından
Şimdi bizim de doğu görevi var oralar var sırada eşim de babamda severdi ne kadar benziyor ailemiz kız
(2,913 puan) tarafından
Ahahhaa :)
0 oy
tarafından
Ankara istanbul afyon eskisehir antalya konya aksaray nevsehir nigde aydin karabuk kastamonu mardin urfa diyarbakir mersin kocaeli bolu canakkale kayseri hatay muş edirne antep erzurum baya yer gormusum bende:) 
(681 puan) tarafından
Kendimi getir reklamında gibi hissettim :)
tarafından
Hahaha
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Eşimle çok gezdik ama çocuk olunca öylece kaldık :)
(681 puan) tarafından
Kalmayın devam edin emin öyle de Güzel oluyor
(1,685 puan) tarafından
Ayy şuan yarım saatlik yola bile gidemiyoruz mizmiankykr:( ama biraz daha büyüsün inşallah
(681 puan) tarafından
Biraz sefil oluyoruz katılıyorum bu konuda inkar edememem
(1,685 puan) tarafından
Gerçekten öyle cnm şuan 1 yaşında. Bir defa deniz tatiline gittik hiçbir şey anlamadım. Bı defa da 5 , 6 saatlik yola gittik rezil olduk. Zirvede bıraktım daha da yok :) biraz daha büyüsün ama akillanmam bu sene yine tatile giderim kesin rezil olcagmi bile bile :)
(681 puan) tarafından
Hahha işte bu ben ya bende gidiyorum ama bu sene kesin rezil olurum canım benim oğlum bir hiperaktive canlısı
0 oy
(4,040 puan) tarafından
18 Avrupa şehri + Ankara Adana Kayseri Erzurum Trabzon Rize ordu Urfa Gaziantep Siirt Batman Diyarbakır Edirne Sakarya Eskişehir Isparta 

Aklım.hala gidemediklerimde :)
(681 puan) tarafından
Hahaha bu güzeldi işte benim ki de gidemedimlerimde
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Sinop, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa Düzce, Bolu, Ankara, Kastamonu, Trabzon, Ordu, Samsun, Amasya, Balıkesir, Adana, Van, Hakkari, Karabük, Çorum, Zonguldak, Çankırı. Babam polis esim asker ve memleketler es memleketleri filan böyle 
0 oy
(48,529 puan) tarafından
genelde babasi veya esi tayinci olanlar memleketi uzakta olanlar daha cok geziyo benim memleket bir alt kat babannemler olunca mahallede onun doğduğu mahalle ilcede kaliyoduk ☺️☺️ 

gittigim yerler az erdekge oturduk iki yil 

İstanbul yalova Kütahya Eskişehir afyon isparta aydin sakarya bu kadarcik ☺️
0 oy
(7,425 puan) tarafından
Hic bi yeri gezmeyen ben 
0 oy
(575 puan) tarafından
Ankara antalya alanya Osmaniye Adana maraş antep hatay Konya denizli mersin istanbul izmir urfa niğde muğla Cezayir özbekistan brnim bu kadarcık :) 
0 oy
(1,272 puan) tarafından

Ben 36 il gezdim bugüne kadar bide lise sonda ses yarışması için amerikaya gitmiştim zaten esimlede orda tanışmıştık turkiyeye geldik evlendik:D

0 oy
tarafından
Evin salonu balkonu çocuk odası yatak odası bina merdiveni pazar yolu pazar ... K. Maraş memleket ... Kaynanam mutfak bahçe mutfak ... Abim mutfak oturma odası salon balkon bahçe .... En çok ben geziyommmmm :)
0 oy
(795 puan) tarafından
Sen suna kısaca 81 ili gezdim desene hiç bir yere gidemeyen ben :(
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Çanakkale , Bursa , İstanbul , Afyon , Burdur , Antalya , Mardin , Kayseri , Konya , Urfa , Denizli , Isparta , Elazığ , Van , Antep aklıma gelenler :D
0 oy
tarafından
Kastamonu

İstanbul

Bolu 

Yalova

Sakarya

Muğla 

Antalya

Trabzon

Gümüşhane

Ordu