0 oy
623 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (681 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben babamlarla yani bekarken İstanbul k.maras Gaziantep Çorum Ankara Bursa Balıkesir Çanakkale Eskişehir Antalya ya gittim  eşimle de Adana Osmaniye Tokat Trabzon Ordu Rize Giresun Artvin Samsun sivas Nevşehir Mersin k.marasa gittim sanırım 22 il bakalım rekor kimde gezmeyi çok seviyorum rabbim parasi olan olmayan herekese nasip etsin güzel ülkemi gezmeyi bu sene de doğu illerinden bı kaçı eklenecek inşallah 

Unuttuğum illeri ekliyorum Erzincan Gümüşhane konya <325 oldu 

47 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından
İstanbulda ikametim

Kocaeli sakarya tekirdag amasya tokat sinop kastamonu bolu karabuk 
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından
Mersin adana s.urfa mardin bitlis nevsehir karabük istanbul zonguldak tekirdağ lüleburgaz amasra bartın ankara niğde aksaray kayseri bolu düzce siirt şimdi oglusumuzla gidilecek yerler van adıyaman batman diyarbakır karadeniz turu hatay kardeniz turu hariç hepsi bayramdan sonra inşallah 
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Ende 12 il gezdim. :)

0 oy
tarafından
İzmir,Afyon,Kütahya,Eskişehir,Ankara,Kırıkkale,çankırı,,uşak,Antalya, İstanbul,bursa,Nevşehir,konya, bartın, Çanakkale,Muğla,Balıkesir,Isparta,burdur, Zonguldak, Karabük, Denizli unuttuğum vardır mutlaka. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
En az gezen ben varım sanırım.  Canakkale İstanbul  bursa balikesir izmir aydın. 6 sehir ama aydına 4 sene boyunca gittim çünkü orda okudum İzmir de ayni sekilde defalarca gittim ozellikle cesme ve alacatiya
0 oy
tarafından
Mardin

Bitlis

Şanlıurfa

Van 

İstanbul

İzmir 

Bursa 

Sivas

Sakarya

Hakkari

Yurt dışına iki kere çıktım en güzeli İspanya (Madrid)

Ve 

Mallorca
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kayseri Sivas Nevşehir Niğde Konya Çanakkale İstanbul Bursa Yalova Bartın İzmir Ankara Isparta Antalya Malatya Çorum Yozgat Samsun Amasya Siirt Batman Tokat Sakarya 

İlk bekarken gezip sonra eşimle de gittiğimiz şehirler daha çok. Daha da gezeriz eşim subay yeni tayinimizi Kıbrıs yazacağız mesela.  

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
10 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,208 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,508 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 648 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Esin1993 (1,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 490 göst.