0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
1 haftadır gribim  evde ne iş bitiyor ne çamaşır gidip geliyorum çamaşır bana bakıyor ben çamaşıra elim hiç gitmiyor zaten hastayım Bi iyileşsem  dönecem işe ama  halim yok evi öle görüncede deli oluyorum. 2 kızım var küçügü 4 aylık onun zaten hizmeti bitmiyor, yemek bulaşık. Çamaşır kısır döngü resmen  evi süpürüp silmem lazım  camlar cok kirlendi balkom desen öle hepsi Bi araya toplandı yaa.. Sizdede böle oluyor mu? bu ara çok düzensizim :((

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım iyi olunca yaparsın sıkma canını 
(80 puan) tarafından
Moda girmem lazım Bi an önce saol, canım
-Reklam-
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm şimdi işi boşver yavaş yavaş yap kendine iyi bakman lazim çünkü iki bebeğin var eğer eşin evdeyse bir acile git serum taktır c vit tüket bolca
(80 puan) tarafından
Ihlamur parol la geçirdim hastalığı vallahiı   hastalık Bi yana evi düzene sokamadım Bi türlü
0 oy
tarafından
Amaan canından kıymetlimi hele bir iyileş yaparsın 
(80 puan) tarafından
Dogru diyorsun
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Boşver ev düzeni temizliği iyileş hepainin hakkından gelirsin cnm. Çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Önce sağlık canım bi toparlan yaparsın ne var
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ay benim çok oluyordu oğlum küçükken çok zor zamanlardi canım sana tavsiyem yavaş yavaş her gün bir odandan basla kendini iyi hissetmek için yoksa insan iyice çıldırıyor ev dağınık pis olunca.. bende bırakıyordum yetişemiyorum artık diye ama şimdiki aklım olsa asla biriktirmezdim kendime eziyet etmişim resmen birikince çok zor oluyor hele cocukla
0 oy
tarafından

Düzensizdim artık değilim bu saat oldu bak iş yapıyorum çamaşırları yıkadım kuruttum astım bir daha çamaşır yıkadım astım evi süpürdüm akşam üzeri şimdi fırsat buldum vileda açıyorum mutfağı toplamaya giricem banyoyu yıkıycam sabahta işim olmadan kalkarım ki iş bitmez yarında avize, kapılar, ve camlar silinecek mutfak dolaplarını silicem :(

0 oy
(175 puan) tarafından
Oluyo o zaman lar iş biriktikçe hiç yapasım gelmyo dagınıklıgı gordükce moralim bozuluyor ama Bi yerden başlayınca bitiyo 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 308 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.

378,209 soru

11,319,735 cevap

34,765 kullanıcı