0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar bugün doğum olacak. Ama oğlum da var 22 aylık. Annem yanıma gelecek benim babamla kayınvalidem oğluma bakacak benim kendi babam. Bugün bir deneme yaptık gece annemin yanında uyusun dedim yatağını oraya aldık 10 da oğlum uyudu. 12 de kalkmış anne anne anne diye ağlamış bende duymamisim uyumuşum babamla annem ikisi bakıyorlar. Gittim yanlarına saat 1.30 du duydum öyle. Babam ayağında sallamaya çalışıyordu gelicek anne oğlum sen yat diyodu oğlum nasıl ağlıyor. Bu gece nasıl yapacağız bilmiyorum bir tavsiye veren var mı oğlum bana çok düşkün. Sonra ben yanıma aldım geldim oğlum dedim hemen uyudu kucağımda. Kızlar ne yapacağım 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnimkide aynıydı bnde biraktm daha 16 aylık di cnm amcası dışarı faln çıkarmıştı gezdrmisdi oda durmuştu arada ağlamıştı ama çok şükür atlattm
(942 puan) tarafından
Gündüz durur bişey değil bensiz duruyor gündüz ama gece
tarafından
Durmazsada gezdrsnler dışarda oyun oynatsnlar  bnim oglum öyle durmuş gece amcası dışarı çıkarmıştı agliyo dye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oyle yada boyle aliscak insAllah hayirli dogumun sun saglikla cikin insallah 
0 oy
(966 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım

Sağlıklı kucağına versin.
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ay son 1 haftadır düşünüp düşünüp ağlıyorum oğlumu bırakıp doğuma gitmek beni üzüntüden çürütüyor resmen. Ama mecburuz biraz aglicak canım çok uzun kalmazsın inşallah hastanede Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından

İnşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın canim

Çocuk için de bir gün idare etmeli canım mecbur yapicak bişey yok
0 oy
(385 puan) tarafından
Benimde aynıydı kuzum doğumda,dogumdan sonra hep kızım aklımdaydı doğumdan sonra koklaşa koklaşa öpüştü yavrumla inşallah zaman çabuk geçer önce evladını sağlıkla kucağına alırsın sonra da evladınla kavusursun
0 oy
tarafından
Allah hayırlarıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım oğluna gelince sana düşkün olmasına sevindim benim oğlum yeni 1 yaşına girdi bana hiç düşkün değil sütüm azdı fazla emzirmedim diyemi bilmiyorum ama ben  birine bırakıp  biryere gitsem hiç ağlamıyor anne de demiyor zaten ben ha varım ha yokum onun için gece gündüzde ben bakıyorum hep ama babasına düşkün be ben olmasam beni hiç aramıyor çocuk 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
(795 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Eşin kalsa canm bebeginin yanında benim eşim çocukla evde kalmıs tı kaynanam doguma geldi
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Öncelikle rabbim sagsalim kavuştursun bebegine canım. Özelde dogum yapacaksan aksam yatmaaına dogru getirsinler. 1 gececeik degil mi hastahanede kalıversin. 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Sağlıcakla kucağına al  
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 170 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 177 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,724 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 230 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...