0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
Yani etrafımda bakıyorum görüyorum eski arkadaşlık dostluklar yok artık herkes birbirinin arkasından konuşuyor ama can ciğer ben genelde tanıştığım kişiyle hemen arkadaş olamıyorum mesafe koyuyorum o yüzden pek arkadaşım yok bende mi sorun yoksa devir mi değişti yanlış mı düşünüyorum

13 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Böyle insanlar hep vardı ama utandiklari için kendilerini sakliyorlardi artık utanmada kalmadı 
(455 puan) tarafından
Evet kesinlikle herkes kendi kafasına göre takılıyor
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Senin yaptığın iyi bence şimdi çoğu insan kendi menfaati ni düşünüyor sonra seni düşünüyor sen ona bir fayda vermeyince arkandan konuşuyor hemen bende her gördüğümü kendim gibi sanarim arkadaş can ciğer olurum 
(455 puan) tarafından
Eskiden bende senin yaptığını yapardım samimi olurdum baktım olmuyor sınır koyuyorum artık canım
(237 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne yapıyorsun kızsenden ses çıkmıyor
(2,052 puan) tarafından
Uğraşıyorum sen napiyorsun
(237 puan) tarafından
Sildim
0 oy
tarafından
Sırtımda yer kalmadığı için yeni arkadaslıklara kapalıyım. Önceden kalma 2 arkadasım var yaklasık 13 yıllık falan. Onlar kafi. 
(455 puan) tarafından
Benimde vardı onlada muhabbet kestim civittigi için arayıp sormuyordu bide gurbetteyim tek olmak çok zor
tarafından
Bizde sürekli konusmayız haftada bir bazen 1 ayda bir ama nerde kaldıysak oradan devam edebiliyoruz. Aslında bebeğim olduktan sonra bende iyice saldım onları.
0 oy
tarafından
Herkes menfaat pesinde  üstüne sosyal medya çıktı herkes oraya girmekten birbirni  unutuyor 
0 oy
(732 puan) tarafından
Valla canm benm bir arkadaşım vardı liseden çok iyiydik daha sonra ben nişanlandm o da nişanlandı sürkeli ona takılan şeylerden vs bahsederdi sonra konusmayı kestm evlendim tekrar konustk bir kaç kez buluştuk baktım daha önce arkasından attığı kişilerle samimi mesela bekarken 3 kişi takılırıdk diğer kızın sevgilisi ile çıkmıştı bride gecen beni aramış kızlar konusturuyor sonra yine arkasında çok atıığı arkadaş vardı onla da samimi olmuş olsun olmasın değil ama yapıp yapmacık olması sıkıntı neyse grubumuz vardı çıktım zaten çalşyrm gerek yok 3 tane kız kardeşim bana arkadaş eşim arkadaş oğlum arkadaş yeter bana bunlar valla komşum bile yok karşı komsu var onlarda napyn felan ooo 
0 oy
tarafından
Artık çoğu ilişkiler menfaat üzerine kurulu o yüzden canım 
0 oy
tarafından
Benim hayatım ben istediğimi yaparım ben istediğimi söylerim diye diye bu hale geldik
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bende mesafeliyim 13 yaşında ki kızım yetiyor bana açıkçası kardeşlerinden bile dedikodu,riyakarlık gördügüm için herkese kapattım kapılarımı inan daha huzurluyum.
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Sürekli kıskançlık ve tüketim içindeyiz ondan
0 oy
(249 puan) tarafından
Güvenilir insan olmadığı için Gayet yalnız arkadaşsız olmanız normal dediginiz gibi dedikodu yapip arkasından yüzüne de gelince gülen çok 
0 oy
(494 puan) tarafından
Ayni bende senin gibiyim canm o yüzden de çok eleştiri alıyormuş çok ayrıntıya takılıyorsun insan oğlu herseyi yapar falan gibisinden ben bi insanın yanlış hareketini gördükten sonra hemen uzaklaşıyorum mesela benle aynı samimiyeti herkesle kuruyorsa başkasının lafını bana getiriyorsa "muhtemelen benmde lafımı başkasına götürüyordur " 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Senin davranışın en normal olanı bana en tuhaf gelen hemen tanışır tanışmaz aşırı sıkı fıkı olmak bende çok çabuk insanlara yaklaşanam bu devirde herkes birbiribe bu kadar çabuk nasıl güvenebiliyor ben anlamıyorum 
0 oy
tarafından
Kimin eli kimin cebinde belli değil

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 398 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
16 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 446 göst.
19 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,075 soru

11,377,721 cevap

34,864 kullanıcı

...