0 oy
49 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
13 aylik sanirim dis cikariyor hicbirsey yediremiyorum sadece emmek istiyor geçici mi olur bu durum yemek yedirmeye zorluyorum zorlamasam mi ne yapacagimi bilemedim

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
13 aylik oglum bizde de donem donem ayni sey oluyor. Hastayken ya da dis cikarirken sadece meme istiyor. Zorlamiyorum, sevdigi seyleri veriyorum 3 kasik da olda. Yogurt corba meyve ne olursa. 
(1,170 puan) tarafından
ya yediremiyorim bisey kndimi cok skiyorum yemiyor diye üzülüyorum bide surekli meme istemesi de cok yoruyor sutum kalmiyor ki gece gunduz surekli emerse mesela sen neler yediriyosun canim boyle oldugu zman
tarafından
Bende de meme kuruyor bi noktadan sonra, kocaman oldular sut dayandirmak imkansizlansti. Bizimki peynir ve yogurt cok sever, hicbirsey yemezse yogurt yer peynir yer. Yogurt corbasi tarhana corbasi sever. Meyve sever muz elma veririm eline kemirir. 3-5 lokma alsa yeter ona zaten. Zorlama, ustune gitme, zorladikca inan inada biniyor iş iyice ters tepiyor. Oynarken vs ver eline bi dilim elma kemirsin. Oyunla bi sekilde oyala oyle biseyler yedirmeye calis. Karsilikli inatlastikca senin sinirlerin harap olur
-Reklam-
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ozellıkle dıs donemınde evet cok fazla emıyolar. Gece gunduz fark etmiyor. 8. Dısını cıkardı ne zaman dısi patlasa cok fazla emıyo. Sabaha kadar memede uyuyo. Sanırım emmek rahatlatıyor bebeleri 
(1,170 puan) tarafından
ya belki de oyle ama bu sefer sut yetmiyor sabaha kadar 10 kere kalkiyor hepsindede emmek istiyor yemek yemek hic istemiyor napcam bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 107 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.