0 oy
419 göst.
Aile kategorisinde (1,371 puan) tarafından

Dün kayınvalidem yazın giydirme yazık çocuğa falan dedi rahat eder dedi. Ama ben ilk kez duyuyorum garip geldi. Siz yapıyor musunuz öyle merak ettim. İnternette baktım yetişkinler bile giymezmiş bazen. Çocuklara yazın iç çamaşır giydirilmez mi?

18 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
Hayır giydiririm öyle alışır bı daha giymek istemez atletsiz bile tsort giydirmem terini çeker alt çamaşır zaten yani 
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Yok ya totosu iyica sallansinmi olmaz milletin dikkatinide ceker bakan goz senin gibi bakmiyor ki Allah korusun
(1,371 puan) tarafından
Kesinlikle doğru
0 oy
(802 puan) tarafından
Benim oğlan 2 buçuk yaşında hala zıbın ve boxser giydiriyoruz asla sadece bijama faln giydirmem
0 oy
(3,615 puan) tarafından
Bir beden büyük alirsin çocuk rahatsız olursa giymek istemez sıcakta ben bezin üzerine bile giydiriyorum
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Asla atlestsiz veya camasirsiz asla giydirmem
(1,371 puan) tarafından
Bencede canım o ne öyle
0 oy
tarafından
Çamaşır giyinsin yoksa alışır büyüyünce de giymez
0 oy
tarafından
Daha neler ya iç çamaşırsiz nasıl olsun çocuğa alıştır camaisri özellikle erkek çocuğu olanlar camasirsiz gezdirmesin özel bölgesinde alt kısmı çok sarkık olur :(
(1,371 puan) tarafından
Bencede canım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Olur mu oyle sey yaa. Kaynana ve annelerin her dediğini yapmamak lazım nasıl alısırsa oyle gider. Sen kendinden pay biç camaşırsız rahat eder misin? 
(1,371 puan) tarafından
Kesinlikle iğrenç bi durum ben itiraz ettim zaten de daha fazla demedim münakaşa girmemek kendi bildiğini yapmak en iyisi
(1,343 puan) tarafından
Aynen canım he de geç ben de oyle yapıyorum genelde 2 anneye de :)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
giydiririm. oyle alistrmam. kizim 5 yasinda oda ic camasrsiz cikmaz disari
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Çişe alıştırma süresinde evde falan kilot giydirmedim canım sadece pijama giydirdim ama dışarı çıkarken giydiririm canım sen kimsenin dediğine bakma canm bildiğinden şaşma nasıl alışırsa öyle gider 
(1,371 puan) tarafından
Aynen yok ya bi gün bile bekletemedim iyi ki aynı evde değiliz bi orda kaldı çocuk hemen kilotsuz gezdiriyorlar
0 oy
tarafından
Yavas yavas mahremi ogrenecegi zamanlara giriyor artik. İc camasirsiz olur mu 3 yasina gelmis artik. Giydiririm tabiki. 
(1,371 puan) tarafından
Yani Özel bölge bilinci olması lazım sinir insanlar ya çocuk bi gün akşama kadar kaldı banyo yapmış kilotsuz giydirmişlrf çocuğu bir şekil oldum çocuğu görünce
tarafından
Tabiki mahrem bolgem bilincinin oturacagi yaslar. Birak kilotsuz gezdirmeyi izinsiz doktor bile dokunmamali artik.
0 oy
tarafından
Doğru doğalı giydiririm ben rahata alisirlar bı daha onur billah giydiremezein ... Kız kardeşim ne atlet ne külot gitmiyor zorla goydiryolar bizimkiler mesela ..9 yaşında hala da zorla giydiriyirlar ...

Ben çocuklarıma asla iç çamaşırsiz giydirmiyirum bu yüzden 
(1,371 puan) tarafından
En doğrusu bence de canım senin yaptığın
0 oy
tarafından
Benim kızım bezden açtım bir buçuk yaşında .... Alıştırma kiloduda almadım normal kilot aldım ... Kısa şort bile giydirecek olsam giyer kilodunu ... Ben doğumda hastanedeyeim babası giydiriyormus beni aradılar kızın üstüne giymiyor diye noldu kızım dedim a.. anne olmaz anne bu yok bu yok diyor anladım tabi ... İç çamaşırı giydiremedin mi dedim yok dedi giydir dedim baba ayıp ben giyerim demiş ... Yani alışınca hep giyerler bence giysinlerde ne olup olmamak var 
(1,371 puan) tarafından
Bencede çıplak gibi ne o öyle
0 oy
tarafından
Kzıım 16 aylık ama giydirmemeZlik yapmam canm 
0 oy
(16,008 puan) tarafından
Benim.kaunanam da giydirme diyor ama ben giydiriyorum. 
(1,371 puan) tarafından
Bende giydirdim anında
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Cok tiksindirici bir durum ben anasinifi öğretmeniyim köyde çalışıyorum çocukların çoğu giymiyor. Kışın üst üste oluyormuş yazin da sıcak olur diye.  Ama kilot kirlenecegi yere patalon kirleniyor yani iğrenç bence 
(1,371 puan) tarafından
Bencede yok ya ben alıştıramam öyle
0 oy
tarafından
2 yasinda ve ben surekli evde de giydiriyorum  bazi kiyafetlerden belli oluyor ve rahatsiz oluyorum 
(1,371 puan) tarafından
Yok ya bende kilotsuz durduramam çocuğu .
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Şuan çise alıştırma evresinde bile çamaşır giyiyor öyle şey mi olur ya birşey de de rahat etmeyiversin nasıl alisirsa öyle gider 
(1,371 puan) tarafından
Yok ya bende kilotsuz durduramam çocuğu çıplak gibi hissediyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 330 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 149 göst.
28 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem_A (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde asllyd (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 213 göst.
29 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...