0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından

2 yaş tuvalet eğitimini nasıl verilir? Oğlum 2 yaşında artık çevrem baskı yapıyor tuvalet öğret diye.15 gündür deniyorum 10 dakikada bir tuvalete götürüyorum,l azimligina 2 dakika bile oturmuyor şarkı söylüyorum eline telefon veriyorum çiş şarkıları dinliyoruz en fazla 4 dakika duruyor çişini inat uğruna yapmıyor lazimliktan kalktık mi  dakika sürmüyor çişini yapıyor. Surekli alt değiştirmekten gına geldi siz neler yaptınız yardım edin kafayı yicem yoksa

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belki çocuk hazır değildir. Millet için çocuğunuzun psikolojisini bozmayın. Çise millet değil evladınız hazır olmali
(431 puan) tarafından
Aynen öyle
(123 puan) tarafından
Çevre önemli deil ama eşim bezler bitti mi bez yok görürsün diyo mecbur ogrencek diyo ben anlatamıyorum gına geldi artık
-Reklam-
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Ya sen millete ne bakıyorsun bebeğin hazır mı buna onu anla sen önce ?
(123 puan) tarafından
Hazır olmadığını biliyorum ama eşime de anlatamıyorum bezler bitti mi bez yok mecbur ogreteceksin diyor başka birşey demiyor
(9,648 puan) tarafından
Ah bu eşler ne diye yapmışlar çocuk o zaman bakamıcaksa
(123 puan) tarafından
Bakamamaktan deil ama kayınvalidem görümcem baskı yapıyor eşimde onlara uyuyor işte
(9,648 puan) tarafından
Benim koca da diyor direk bu scevabı veriyorum 2 yaş olcak bebimde bayramdan sonra denicem
0 oy
tarafından
Çevrenin baskısıyla olacak bir şey değil ki canım bebeğin ve sen hazır olmalısınız oğlum 28 aylık oğlum bu sıralar hazır gibi ama ben kesinlikle şu an hazır değilim 
(123 puan) tarafından
Ne ben ne bebeğim hazır deil ama eşime anlatamıyorum bezler bitti mi birdaha bez almam mecbur ogreteceksin diyor yani
(3,895 puan) tarafından
Ben 3 yaşında ogrettim 3 yaş rahat oluyor.
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım senin oğlun hazır değil demekki çevreyi boşver diyicem ama bez fiyat yüksek diye muhtemelen baskı yapılıyor. Ama eğer hazır değilse başlama oğluna yazık. Ben aparat aldım klozet üstüne. Çiş şimdi yapıyoruz ama kaka henüz erken anca alışacak. Ben wc kapısı açık tuttum, anne baba dede nene VS herkes buraya çiş kaka yapıyor dedim. Artık sende büyüdün bez bay bay diyelim dedim. Kukuli tuvalet şarkısı açtım. 
(123 puan) tarafından
Kukili dinlemekten gına geldi zaten çiş diyor çişin nereye yapıldığını biliyor ama yapmak istemiyor tuvalete beraber giriyoruz gene olmuyo
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Millet baskı yapıyor diye başlama önemli olan sen ve çocuğun hazır mı benim.de kayinvalidem çok baskı yaptı ama ben inat ettim 3.5 yaşında yani 2 hafta önce başladım ve gece gündüz bir bıraktı.  Çünkü öncesinde değil hazır olmayı oğlum daha konusamiodu bile derdini nasıl anlatsin
(123 puan) tarafından
Benimki de tam konusamiyor ama çişin nereye yapıldığını biliyor çiş diyor inatla yapmak istemiyor bende hazır olmadığını dusunuyorum sen en güzelini yapmışsın bir kaç gün daha denerim olmazsa bende bırakırım 3 yaşına gelince tekrar başlarim
(1,453 puan) tarafından
Aynen canım bosver etrafı 3 yaşında gene dene
0 oy
(74 puan) tarafından
Cocuk daha hazir degil demekki cnm banada disardan ogret artik buyudu denildi ugrastim olmadi oglum 3 yasinda şu ana bi kac ay once kendi artik bezlenmek istemedi alisti şükür 
(123 puan) tarafından
Senin adına sevindim canım darısı bana inşallah bende bir iki gün daha deniyeyim olmazsa 3 yaşında tekrar başlarim
0 oy
(866 puan) tarafından
Lazımlık tan korkuyordur sen eline al tuvalete götür daha iyi Bn öyle yapıyorm elimde tutunca daha kolay yapıyor 
(123 puan) tarafından
Yok korkmuyor değişik geldi oyuncak gibi görüyor onu ama en fazla 4 dakika oturuyor oda zorla ama senin tavsiyeni de deniyeyim
(866 puan) tarafından
Uzun oturunca sıkılıyolar yapmıyorlar, sen dene elinde tut insann beli faln ağrıyo ama olsun napalm, çömele biliyorsa terlik giydir ayağını altını tam çıkar çömelip yapsn

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
0 oy
1 cevap 37 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 264 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1257 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu