0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından

Kararsız kaldım normalde evde olsam temizleme pamukları kullanıyorum ama dışarıda pek kullanıma uygun olmuyor. Islak mendil arayısındayım cildine hem zarar vermesin hemde pratik olsun diye.

11 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kizz ben de buna bir cozum buldum boyle bi tatli koyma rafi aldim alta su uste pamuk koyuyorum cok rahat

image

(1,344 puan) tarafından
Aaa bu ne cok begendım nerden aldın canım
tarafından
Cnm A101 den yada bimden ikisinden biri olmasi gerek gece uyuyucagimda  mesela su kaynatiyorum bunun altina koyuyorum ustunede pamuk koyuyorum o su kapagi kapali oldugu icin hep sicak oluyo yada ilik oluyo cok zaman gecerse onunla gece siliyordum ama cocuk buyunce biraktm mecbur icindeki suyu doker eller uyaninca diye ama 8-9 ay kullandm dogumdan itibaren surekli altini degistiricegimde hep lazim oldu cok kullanisli oldu benim icin
(1,344 puan) tarafından
Ayy cok kullanıslıymıs canım tabii bayaa once aldın herhalde hiç denk gelmedi tuhh :(
tarafından
düzenlendi
Cnm buldum biraz benzerini ama bunun biraz daha goruntusu farkli
(1,344 puan) tarafından
Aaa nerde canım?
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Molfix izotonik sulu mendil harika
(8,342 puan) tarafından
Onun içeriği temız degıl ama canım
(2,501 puan) tarafından
Bilmiyorum ben çok beğendim sleepy uni Baby kullandım en güzeli Molfix
(8,342 puan) tarafından
İçeriğine bak istersen canım bebişlerin en ozel yerleri oralar ünı baby bızde kullandık o da içerik değişti onuda bırakmak zorunda kaldık
(2,501 puan) tarafından
Hiç bakmadım içeriğine dokusuna pişik yapıp yapmamasina dikkat ettim
0 oy
(2,593 puan) tarafından
genel olarak her büyük tuvaletinde evdeyken poposunu yıkıyorum ama dışarıda olunca sleepy natural saf su olan ıslak mendilini kullanıyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kuru bezler aliorum. islatip buz dolabi posetine koyuyorum islak mendil gibi alio kullaniorum heryerde
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Bebeğin kaç günlük canım benim 84 günlük ben o temizleme pamukları için Bi saklama kabı yaptım doğduğundan bu yana kaynamış su ile ıslatıp sıkıyorum fazla suyu evde de dışarda da o saklama kabı ile yanımda durur hemen onla silerim ben 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Türkiyede satılan saf suyla ıslanmış pamuğa en yakın olanı uni baby yenidoğan ıslak mendili canım ben onu kullandım 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Islak mendille temizlerdim
0 oy
(38 puan) tarafından

merhaba canım bende okuya okuya büyüklerden tavsiye ala ala birşeyler yapmaya çalışıyorum işte. ben doğduğundan beri wee baby ıslak mendilerrinden kullanıyorum bir sorunda yaşamadık hatta bulduğum yerde de stokluyorum.

0 oy
(119,458 puan) tarafından
ikk aylar heryerde alt acma pamugu kullaniyorum
0 oy
(8,342 puan) tarafından
Ya sleppy yenı dogan alın yada baby turconun yesıl beyaz paketini şokun ıslak mendılıde bı ara içeriği temizdi simdi nasıl bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
0 oy
11 cevap 99 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 117 göst.
19 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.

380,953 soru