0 oy
78 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (50 puan) tarafından
Merhaba Haziran 7sindr antalya Alanya tatil ayarladık normalde temmuz sonuydu ama tayin çıkınca öne almak zorunda kaldık bebeğim var 8 aylık denize girsin istiyorum ama havalar nasıl orda öğlenleri denize girilir mi iptal mi edelim yardımcı olur musunuz

5 Cevaplar

0 oy
(4,171 puan) tarafından
Canım havalar şu an iyi haftaya daha da sıcak olacak diyolar ben kendi bebeğimi sokmam ama millet cayır cayır denizdeydi dün senin de çok küçük değilmis bebeğin zaten gelin bence iptal etmeyin :) 
(50 puan) tarafından
Ben Hatay dayim hava rüzgarlı hani tişört vs tulum bebeğime giydirio cikarabilirim ama deniz...bilemedim ongunkuk hava durumunda parçalı bulutlu da olduğu günler de var yağmur yağar diyenkorktum  zar zor bebek için eşimi ikna ettim zaten
(4,171 puan) tarafından
Anladım canım hasta etmeyeyim dersen riske etme ertele o zaman
-Reklam-
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Daha deniz suyu isinmamistir . Ama çocuğun citkirildim yetismesin dersen girer suya. Ukraynalılar Rusların çocukları çıplak dolasiyo. O havada ben ceket giydiriyorum oğluma. Şuan denize girenler baya arttı. Biz tişört giyiyoruz şuan. Ama çok da sıcak değil hava.
0 oy
(422 puan) tarafından
Ben bir hafta önce Antalya'da tatildeydim hava çok güzel ama deniz tam isinmamis ben yarıya kadar girip tekrar çıktım belki dahada isinmistir
(50 puan) tarafından
Biz zor giriyorsak bebeğe zor olur galiba
(422 puan) tarafından
Aynen orda yasasan belki sıkıntı olmaz o suyun etki birde hava değişimi etkileye bilir
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Biz geçen hafta soktuk konyaltina kızımı şükür hastada olmadı 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
16 aylık kızım geçen hafta girdi denize, havalar gayet güzel ama güneş kremini unutma

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
13 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
3 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Betiz (6,441 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
24 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Zeynoş (117 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 52 göst.
27 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu

381,251 soru

11,413,681 cevap

34,960 kullanıcı

...