0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Umudum bitti artık hiçbir sorunumuz olmamasına rağmen olmuyor ... 

2 kere hap yöntemiyle denedik (klomen ve femara)

Bu sefer aşılama deneyelim dedik tutmadı adet oldum bugün

:(

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Umudunu kaybetme ama tek diycegim sey kafandan bi sure at bu konuyu ben sana bi ornek oluyum ben zor hamile kalip bebeklerini kaybeden biriyim 15yasinda oglum var oda rabbimin izniyle tutundu onuda kaybediyodum zamaninda digerleri oglum kadar inatci olamadi gittiler malesef en son dedim olmuycak galiba yasimda 35 artik bende dusunmuyorum sildum kafamdan olmamasi icinde iki turlu korunma yontemi kullandim iki ay sonra bi baktim hamileyim ama bitmedi korkular ya buda giderse diye hep kafamda sorular ama rabbim izin verdi oda tutundu suan 4ay 1haftalik oldu 5ay sonra rabbim saglikla verir insallah kucagima rabbimden umud et gerisini zamani gelince o veriyo sakin uzulme 
-Reklam-
+1 oy
(13,824 puan) tarafından
Umutsuzluga kapilma her seyin bir vakti zamani var inan ki bu sözü de cok severim her nasip vaktine esirdir...Rabbim en hayirlisini versin kucagini doldursun insallah biraz dinlen tekrar dene kac sene oldu blmyrm ama akrabamizin 6 sene sonundq oldu en hayirli zamanda olsun insallah gonlune gore
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Umutsuz olma canım Allah büyüktür her zaman duanda olsun inşallah  . Rabbım isteyen herkese nasip etsin amin
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Sıkma canını aklına takma ummadıgın bir anda gebe kalacaksın ama taktınmı cidden olmuyor rabbim her isteyene sanada tez zamanda nasip etsin umudunu yitirme
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Uzulme canim imtihanin buymus demekki zamanla hersey olur
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Kendini sartlama. Kafandan cıkardıgın an olma ihtimali daha fazla. Allah ımızdan umut kesilmez. Belki Allah ım sonraya erteliyor daha guzelini daha sağlıklısını verecek. Allah ım gonlune gore versin tatlım
(53 puan) tarafından
İnşallah Rabbim isteyen herkese versin çifter çifter
0 oy
(119,248 puan) tarafından
ama sen hemen pes edltmissin hic olurmu oyle sey bu uygulamada bi kac mucizeye tanik oldum senin gibi olmaz artik diyenler suan bebek bekliyo once  şu negatifligi bi at uzerinde 
(53 puan) tarafından
Hep boş dönüyoruz hastalık varmı diye soruyoruz bakıyorlar kana ona buna biseyse çıkmıyor .. çıldırmak üzereyim abla yaşıtlarımda görünce içim gidiyor Rabbim keşke banada nasip etse diyorum hep ..eşimi çok seviyorum yuvamizda huzurumuz var rahatımiz yerinde bı yavrumuz eksik :(
0 oy
(7,563 puan) tarafından
Ablam tam 32 yasinda  hamile kaldi olmuyordu arka arkaya 1 kizi 1 oglu oldu umitsizlige kapilmayin herseyin bir vakti zamani vardir elbette olmadi evlatlik alirsiniz bir yetim oksuz sevabi kazanirsiniz
0 oy
tarafından
Umutsuz olma canım bende kist ameliyatı oldum bir tüpüm tıkalı ama dert etmiyorum rahat bırakiyorum kendimi ara ara üzülüyorum ama geçiyor stres çok önemli hiç bir probleminiz yoksa stres ten olabilir
(53 puan) tarafından
Yaşım genç diye pek tedavi etme yolunda değil doktorum, normal yolla olur diyor ama deniyoruz olmuyor yıprandım iyice
tarafından
Dert etme canım ben napayım 30 yaşındayım
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Canm üzülme olur inşallah bir sorun yoksa benmde gorumcemin hiç bir sorunu yok iki senedr deniyolar olmuyo ama Allah gerçeği zamanı çok iyi biliyo oyuzden Allah a dua et hayrlisiyla sağlığıyla versin vercekse 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Allahtan umit kesme canim yengem 4 kez denedi 14 yilin sonunda tuttu simdi kizi 1 bucuk yasinda ve birazdan allahin izniyle bana gelecekler oturmaya ilk defa minnosumu görecem sende bol bol dua et rabbine
0 oy
tarafından
Umutsuzluğa kapılma bak benim eşimden problem var ve bize tüp bebek bile neredeyse imkansız dediler tüp bebek bile yüzde 5 şansınız var dediler ben hiç bir tedavi görmeden 3 yılın sonunda hamile kaldım geçen sene kalbi durdu bu sene tekrar hamile kaldım perşembe günü kalbini duyduk Allahım sana da nasip etsin inşallah sadece sabır tevekkül 
tarafından
Geçen sene evet kullandık 3 ay hemde en sonunda eşim askere gidecek diye bıraktık bıraktığım ay hamile kaldım bu sene hiç birşey kullanmadım
(53 puan) tarafından
Nedir acaba ilaç mı bitkisel bir ürün mu
tarafından
Biraz karışık anlatayım umarım anlarsın
Ilk 15 gün  çakşır otu suyu içti daha sonra da her akşam 3 ay boyunca 1 yemek kaşığını kaseye koydum içine 4 5 tane ceviz 6 7 tane fıstık 3 4 tane fındık 1 avuç kabak çekirdeği koydum içine ve eşim her akşam böyle yedi hiç aksatmadan aynı şekilde 1 buçuk ay da hap kullandı bu 3 ay içinde geçen sene böylelikle hamile kaldım bu sene hiç bir şey kullanmadık Rabbim nasip etti
Bizim tüp bebek bile imkansızdı
(53 puan) tarafından
Eşinizde sperm sorunu vardı değil mi sperm kalitesini arttırmak için mi bu bitkiyi kullandınız teşekkür ederim
tarafından
Sperm de yoktu neredeyse ve sperm hareketi yoktu
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Sebebsız ınfertılıte dedıklerı sey ama bunun altında da senın ıcın bır ders yatıyor.Peşini ah gercekten bırakabılsen senın ıcın o kadar iyi olur ki.Allah tez zamanda kucagını doldursun 
(53 puan) tarafından
2 senelik evliyim ilk yıl düşünmedik çocuk bu son 1 senedir düşünüyoruz olmuyor yaşım 25 ..ister istemez etkileniyor insan
(8,311 puan) tarafından
Daha pişmemişsin canım belli ben 30 yasımda anne oldum 5 yıllık evlıydım o zaman.33 yasımdayım su an geç degıl gez toz eşinle sevgı için gir yatağa kendıne zaman ayır hobı edin olumsuz sözler zordur ama takılmamaya calış o oyle bıseyki anını beklıyo endıselenmen ıcın erken inan.Murphe kanunu birşeyden vazgectıgınde karsına çıkar.Süreç yıpratıcı ama vakti gelmemiş henüz.
0 oy
(108 puan) tarafından
Canım Instagram da Dr.MFK diye bir sayfa var orayı bir inceler misin nice tüp bebek şart diyenler normal yolla hamile kalmış
(53 puan) tarafından
Biliyorum bu doktoru sadece ilişki düzeni konusunda 3 2 2 2 tarzında yöntemleri var birde kendi karışımını satıyor
(108 puan) tarafından
Kuzenimin arkadaşı o doktorun karışım ve uygulama ile hamile kaldı canım
0 oy
tarafından
İnstagramda bi doktor var drmfk diye girersen sayfayı bi incele istersen bi sürü senin gibi insanlar var dr kendi ürettiği bi takviye gibi bişey satıyo. Brn kullanmadım ama aşırı derece geri dönüş var bi incele istersen
0 oy
tarafından
6 aşılama oldm tutmadı tedaviye ara verdim 6 ay sonra normalde tüp bebek yapılcaktı allah tarafından hamile kaldm , herşey psikolojik canm
0 oy
(1,887 puan) tarafından
canım vardır zamanı stres yapma ilk aşılamada pes edip umudunu kaybetme hemen  bak şükür sorununuzda yokmuş bak ben 4 kez tüp bebek yaptırdım hiç umudumu kaybetmedim rabbime şükür bir kızım oldu  bizim hikayemiz sana umut olsun kuzum pes etme ama psigolojik olarak da yorma kendini
0 oy
tarafından
Umudunu kaybetme cnm halam 8 yılık evli rahim filmi aşılama çatlatma iğnesi hepsini defalarca denedi 2 kere tüp bebek yaptı hiçbiri tutmadı ve hiç bir sorunlarıda yok beterin beteri var allah tan umudunu kaybetme rabim inşallah en kısa zamanda kucaığını doldurur

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 742 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 749 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sema34 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,082 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yeliz58 (739 puan) tarafından soruldu

379,241 soru

11,351,881 cevap