0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar geçen yıl mayıs gibi eşimi bı kızla konuşurken yakalamıştım. O anda bitirdim yıktım ortalığı ayaklarıma kapandı ağladı günlerce evden çıkmama izin vermedi ailesi aradı ağladı zirladi. Hamileydim 8 aylık kızımın ve ettiği yeminlerin sözlerin hatrina affettim.. büyük konuşmayın bende asla affetmem diyenlerdenim. Neyse bu olayla ilgili eşime sadece duygu var mıydı aranızda dedim oda hayır benm için o.. dan farkı yok demişti. İnandım güvendim ama geçen farkettim ki nisanliyken de bı kızla konuşmuştu ama normal arkadaş olarak sevgili değil. O kızmış.. yani duygu olmasaydi tekrar aynı kızla neden konuşsun ki boşver demeyin yargılamayın bu benim için önemliydi. Her türlü aldatma tabiki ama aynı kızla konuşması benm için sevgidir. Ve ben o kıza nişanlı olduğumuzu bir daha konuşmasını istemediğimi soylemistim tamam demişti. Ama ne o nede eşim beni dinlemiş bellide kandırdı kızı bilemiyorum ama ben hamileyken sevgiliydiler. Ben bunu bı yıl sonra bugn öğrendim ve inanın eşimden bı nefret ettim. Bı yıl sonra kalkıp bunun davasını görmem saçma olur ama içimde paramparça çekip gitmek istiyorum ama neye dayanarak üstünden yıl geçmiş ne bileyim ya bana akıl verir misiniz
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
ve sen 2. ye hamileydin galiba dimi ?
tarafından
Evet öyle.
-Reklam-
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Bunu yaşadığın için üzgünüm her tencere ayrı kaynar.Bazı erkek böyle mutlulugu dısarda arar bazı hıkayeler yarım kalmıstır ve kalmalıdır bunu tamamlamanın bir yolu yok.Eşin yaptıkları için Allaha hesap versin.Ne diyelim canım sen bılirsin napmak ıstedıgını.
0 oy
tarafından
Nişanlıyken konuşmuştu diye ne kadar rahat söylüyorsun hatayı baştan yapmışsın bir defa yapan ikiyi de yapıyormuş demekki üç dört neden olmasın güven olmadan evlilik olmaz güven olmadan hiç bir şey olmaz 
0 oy
(123 puan) tarafından
Affetmissin zaten seni yargılamiyorum hamile halinle eşinden ayrılmak vesaire babasız büyümesini istememek normal bir tepki burda asla affetmem diyenlere bakma üstünden uzun zaman geçmiş eğer söz verdiğinden bu yana bir yanlisini gormediysen sıkıntı olmaz belki gerçekten pişman olmuştur ama senin içini anlayabiliyorum nisanliyken ben de aldatılmıştim ve içinin acısı hiç bir zaman geçmiyor ve hep şüphe ile yaklasiyorsun eşini güzel gözlemle inşallah bundan sonra birşey olmaz en ufak bir yanlisinda asla affetmeyecegini hissettir ona 
0 oy
tarafından
Afedemezsin üstünden 1 yılda geçse 1000 yılda geçse afedemezsin unutamazsın. Olmuş bitmiş bir iş üzerinden 1 yıl geçtikten sonra konuyu açıp eşeğin aklına karpuz kabuğu sokma

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 892 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Burcin5789 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 770 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 762 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Seda çolak (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 788 göst.