0 oy
289 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhba 1 senelik evliyim onceden adet duzensizligim yoktu evlenince basladi ve 1 senedir bebek istiyoruz ve su an 2 ayda bir adet oluyorum bu yuzden hastaneye gittik doktorumuz gerken tahlilleri flan istedi gayet guzel cikti sonuclar simdi esimde sperm testi yaptiracak doktorumuz yapicaz demisti henuz istemedi yarin hastaneye gidicem adet oldum diye merakla bekliyorum ne diyecek doktorum diye size sorum su ben su anda adet duzensizligi yasiyorum ya illaki bunun bir nedeni vardir kist miyom vs.en sonunda ben bir bebek sahibi oldum diyelim bu sorunlar giderildikten sonra ondan sonra duzene giriyomu adet yoksa ayni devam ediyomu

2 Cevaplar

0 oy
(15,754 puan) tarafından
Bu doğumundan sonra belli olur benim düzenli iken düzensiz oldu mesela 
(5 puan) tarafından
Evet bazilari oyle oluyormus kimi de derdiki evlenince adet agrilarin bile olmuyo duzeliyo derdi benim hatlar hep karisti evlendikten sonra :)
(15,754 puan) tarafından
Evlendim ağrım yine aynıydı normal doğurdum yine aynı
(5 puan) tarafından
Bencede onunla bi alakasi yok dur ki benimde agrim hep ayni
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Evlenmeden önce adet dönemlerimin arası çok kısaydı 17 günde bir adet oluyodum bir kere doktora gittim onada sıra bulamadım sonrada bir türlü fırsat olmadı gitmeye herkes evlenince ya da hamilelikten sonra düzene girer dedi ama bu durum hamile kalmama engel olmadi hemen hamile kaldim bakalim dogumdan sonra adetim duzene girecek mi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 583 göst.
0 oy
12 cevap 329 göst.
0 oy
29 cevap 839 göst.
21 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde ✔°FaToo° ✔ (15,754 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu

381,620 soru

11,424,128 cevap

34,982 kullanıcı

...