0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben düşündüm annem eşim iş kurarken borç vermişti 4 senedir sıkıntım var diye ödemiyor.bemde son olaylar sonucunda şimdiye kadar hiç para sorunu etmedim ama enayilik etmişim .bugün eşime diyeceğim bana o paraya hisse versin şirketten.sizce doğru mu

9 Cevaplar

0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ailene geri ödesin bence ayıp valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mantıklı evet söyle   
0 oy
(2,787 puan) tarafından
O annenin parası annenden almış geri vermeniz gerekiyor çok ayıp olur ya 
0 oy
(6,531 puan) tarafından
Bencede ama bu buyuk bir kavgaya sebeb olabilir
tarafından
Kavga olmadı canı sıkıldı iyi oldu onun yaptığının yanında hiç bile
0 oy
tarafından
Sen alırsan derki benim param senin paran mi aramızda der ama annemgile öde dersen utanır öder bence 
tarafından
Annemin tek çocuğu benim annem dedi ben senin için verdim o parayı toplu verirse bende çocuklarım için bişey yapmak istiyorum.
tarafından
Anneme diye al sonra annen sana versin yada altın alsın koluna hediye gibi falan
tarafından
Toplu verirse altın alacağım bende inşallah ama işte paranın değeri de gitgide düşüyor
0 oy
tarafından
Hisseyi annene vermesi lazım 
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Eaki esimde annemden 1200 dolar almıştı üstüne yattı. Bosandık ode diyoruz ödemiyecegim diyor 
(212 puan) tarafından
Tek yüzsüz bana denk gelmiş zannettim annemden babamdan benden borç almıştı ben kendimi geçtim annemle babam için demiştim ki öde bak ben ailemle karşı karşıya gelmek istemiyorum seninle de araları bozulmasın bana pişkin pişkin demişti ki odemicem amcamın gelini nişanlısi için kredi çekmişti demişti ve erkek kardeşim de defalarca kez maddi olarak yardımcı olmuştu ona rağmen bir gün bile gel kaynım sana bir güzellik yapayım demedi üzerine de babam için demişti ki kayınbaba değil mi yapsın işi ne bir gün de ben mi babana yaranacagim baban bana yaransin demişti ben terk ettim üzerine de Allah'a havale ettim diye beni suçlu buldu neymiş ben ayrilmisim diye anası da demişti ki sen benim oğlum gibisini bulamazsın oğlumla yapamazsan kimseyle yapamazsın biraz uzun oldu hakkınızı helal edin
tarafından
Asalak ogleleri .
0 oy
tarafından
Bende aynı durumdayım aylesine gelince bizim hakimizi veriyor ama kuruş almıyor benim aylemden borç aldı kaç gün sonra verecem dedi dahada vermemiş ben ver diyince de kızıyor ihtiyaçları olsa ister diyor
tarafından
Ben diyor size harcıyorum .zaten sen evlenirken bunu göze aldın dimi.annem mecbur değil ki
0 oy
tarafından
Hisseye gelemedi laf maalesef oducem söz dedi o kadar .bende dedim 4 senedir oducem diyor sun.diyir ben ancak yetiyor mu size 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 412 göst.
23 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,301 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 380 göst.