+1 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar yarın sabah sezeryan doğumum var hepimizin duasını bekliyorum ve bilmem gereken birsey varsada soylermisiniz doğum hakkında 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(4,391 puan) tarafından

meryem suresi okuyun. Allah hayirla kaldırsın sizi. sağlıkla gelsin dunyaya bebiş <3

(87 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım sağ salim kucağına al inşallah yavrunu,darısı bana ;)
(87 puan) tarafından
Darısı hepinize inslah Rabbım kucaklsrimizi boş bırakmasın
tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Rabb'im sağ saglim kucağına almayı nasip etsin cnm doğuma girerken bol bol dua oku bn doğuma giderken sabaha kadar uyuyamamistim sabaha kadar oğlumla konuşup dua dinlemiştim ama sen uyu 
tarafından
Bn oğlum doğmadan 1 gün önce evi tertemiz etmiştim bütün herşeyi hazırlamıştım akşam eşimle çok güzel bir film açıp abur cubur yiyerek film izlemiştik sonra eşim uyudu bn sabaha kadar dua edip dua dinleyip uyuyamamistim
(87 puan) tarafından
Masallahhh size bi sıkıntı oaz degilmi şu icmemde yemek yemiyorum zetn sadcee su
tarafından
Bilmiyorum cnm bn icmemistim şimdi iç derim olmaz içme derim olmaz
tarafından
Doğumdan sonra bol bol yürü (bn ilk gün ayağa kalktım 2. Gün ayağa oğluma bn bakmıştım (kaynanm bakarım dedi bakmadı annem doğumda gelip yanımda kalmadı bol su iç sürekli emzir süt yapan çayların varsa onlardan iç yeşil mercimekli bulgur pilavı dereotu roka et bunlar süt yaparilk hafta katı gıda yedirtmiyor Doktorlar zaten sonra yersin
(87 puan) tarafından
Teekkur ederim canım doktor 12 den sonra birsey yiyip içme demişti yani çok susazdim yorulduğum için tam olarak şu içme demismiydi bilmiyorum ama ne yapmam lazim dilim damağım kupkuru şu içsem bisey olurmu
0 oy
(165 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah  bol bol su iç hep yürü eyer spinal olacaksan ameliyat sırasında başını fazla oynatma bol bol kahve iç 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Vallahi yaninda mama gotur biberon gotur.mutlaka odemi iniyor bebisin 2 gunde 300 500 gram kilo veriyo iyi beslenemyince mutlaka sut arttirci cay al iç 

İlk sezeryan kolay oluyo. Hemen ayaga kalkiliyo 

bende oyleydi 2. De pert oldum. 

Yanindaki refakatci çok önemli kendi uyuyan degilde seni uyutan biri olmali seni emzirmeye tesvik etmeli saat başı 
(87 puan) tarafından
Haklısın canım o kişide annemden başkası olamaz annem kalacak Allah izin verirse
0 oy
tarafından
Rabbim tek nefeste kucagina versin insallah

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 186 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.