0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Beybiler eskisehirde olanınız varmı ya 1000tlye falan kiralık ev bulablrmiyiz acaba tasınacagz da. Fiyatlar ne boyle yıkık döküklere sahibindende 1500yazmıslar haram zıkkım olsn insalara fırsatcılara. Etrafnzda gordgnz denk geldgnz varmı

5 Cevaplar

0 oy
(1,105 puan) tarafından
Eskisehirdeyim halam için 1 haftadır bizde bakıyoruz ama fiyatlar okadar uçmuş ki oturulabilir evler 2000 den basliyor resmen 1000 liraya da hiç denk gelmedim canım Allah rast getirsin
(114 puan) tarafından
Amin canım amin ya nasl verelim 6 bin le 2000tlyi :(
(1,105 puan) tarafından
Hiç sorma canım bir asgari ücret alipta kirada oturan herkesin Allah yardımcısı olsun çok zor
-Reklam-
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Çok zor canım  bir kaç mahalle harici çok zor bulunur belki bulunmaz bile aradığın mahalle varmı
(114 puan) tarafından
Hayır aradgım mah yok :(
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben Eskişehir de değilde oraya yakın olan bozuyukteyim. Burada o fiyata güzel evler var üzerine az daha koysan sitede oturursun
(114 puan) tarafından
Bozuykden eskisehre esimin ise gelip gtmesi zor olr canım ya yarım saat vardır arası neredeyse
(6,047 puan) tarafından
Evet canım 40dk yakin
0 oy
(810 puan) tarafından
Canım benim bi bilgim yok ama eşime bi sorayım yazarım buraya. Bu arada muhit farkeder mi hangi mahalle istiyorsun 
(114 puan) tarafından
Teşekkrler canım ya etmez boyle kotu olan mahalle cingan caberin oldgu olmasında. Gerisi farketmez :(
(810 puan) tarafından
Eşime sordum maalesef yok dedi hiçbir yerde olmaz dedi yani en döküntü ev bile 1000den aşağı yoktur dedi
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Maalesef Konya'da da arıyoruz. En kötü ev 2000. Rabbim sonumuzu hayra çıkarsın
(114 puan) tarafından
Diyorum ya haram zıkkım olsun ya hadi toplu tasımanın artmasını anlarm benzin arttı şekerin unun anlarm bi nebzede evin fiystı artırlck neyi vardı ya bu hale sokturlar
(7,675 puan) tarafından
Ya canım şeker un çay da çok saçma. Bolluğun bereketin olduğu toprağımda her şeyi pahalı pahalı tüketen yine biz oluyoruz. Sattılar her yeri gavu.rlara. Biz Türk Müslümanlar da böyle sazan gibi baktık.  Cefasını da çekiyoruz maalesef. Rabbim oyun bozanların en büyüğü. Bu oyunu onların tersine çevirir, Allah en büyüktür.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 219 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 631 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.