0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
3 aylık bebeği emanet ettiğiniz biri dövse bebeğin yüzünden anlasilirmi ya da anne bunu anlarmı 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öyle bi durum mu var kiz
(236 puan) tarafından
Cevaplar gelsin burda yazcam canım
tarafından
Anladm  o derce caniii  insan varmı bilmiyorum eğer yapılmışsa da rabbm  cezasını versn ins   bı ara haberler e ckdi boyle bı olay
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dövse derken nasıl bir dövme bu 
tarafından
Aynı ev birde Allah yardım etsin zor ağırlığını koyman lazım eşinde ezdirmicek seni
tarafından
Bebeğin peşine düştü, planlar yapıyor ne demek?  Dövme planı mi yapıyor?
(236 puan) tarafından
Evet canım zarar vermek istiyo anlıyorum yani bebeği bahçede gezdircem diyo 2 aylik bebek ne işi olur bahçede
(236 puan) tarafından
Pardon 3 aylik sinirden ellerim titriyor ya bu kadından nefret ediyorum
tarafından
Zor zamanlar geçiriyorsunuz belli ki.  Bukadar da düşmez diye düşünüyorum kayınvalideniz icin.
2-3 aylık bebek tabi ki hava alsın diye dışarı çıkarılır. Kafanıza bu kadar takiyorsaniz siz çıkarın.
0 oy
tarafından
Ney diyim bilemedmki boyle brsey yasamadgm icin bilmiyorum bebegim 4 aylikken gorumceme birakmistim işten cikis almaya gtmstm ondn birakmstm oda durmayinca aradi zaten birde gorumcem asla dokunmaz
0 oy
tarafından

Ben anlarım. Yani bu tamamen anne bebek arasında olan duruma bağlı. Eğer sert vurduysa muhakkak bir iz kalmıştır. Yada bebek Korkup farklı ağlamalar yapıyordur. 

Umarım öyle birşey yoktur 

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Tırnakları uzunsa bebek yüzünü çizebilir. Ama gerçekten biri vurduysa kızarık morarma olabilir
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Eğer vurma şiddeti yüksek ise elbette anlaşılır. Vücudunda kızarıklık ve morarti olur. Ama sen sen ol 3 aylık bebeğini kimseye emanet etme. İçerik bile ürküttü Rabbim korusun bebeklerimizi
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Eğer çok ağladıysa içini çeker ama kim niye kıysın bir lokmacık sabiye orasını anlamadım böyle bir şüphen varsa bir dakika ayırma yanından .
0 oy
tarafından
Hissediyorsan vardır bişey tek bırakma
(236 puan) tarafından
Hissediyorum canım  havalar ısınsın bahçede gezdircem diyo
0 oy
tarafından
Kaynanan mi yine canım bitmedi şu kadının derdi 
(236 puan) tarafından
Biter mi hiç canım
tarafından
Bitmez canları cehenneme hepsinin :(
(236 puan) tarafından
ölmüyo ki kurtulim canım Allah bütün kötü kaynanalari yanına alsın inşallah
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ya madem bebeği dövüyor zarar veriyor niye aynı evdesiniz arkadaş. Sizi bir arada tutan ne

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur29 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
16 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu

380,064 soru

11,377,378 cevap

34,864 kullanıcı