0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar son 1 aydır sürekli oğlum pişik oluyor tuvalet egitimi vermeye çalışıyorum sadece geceleri bez takiyorm gündüz dön felan giydiriyorum çişini yapar yapmaz siler kurularim bepanthol sürüyorum ama yinede oluyor 1 hafta keçe geçmiş ama bugün yine pişik olmuş acaba mantar felan mi yarın doktora goturucem ama yinede size bi sorayım dedim neden olabilir acaba 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bezi bıraksn tam bırak canım gece takrsn Zor olur klvzte falan otrp mikrop falan mı kaptı acaba
(1,946 puan) tarafından
Klozete oturtmuyorum hep bacaklarından tutup yaptırmaya çalıştım dünde lazimlik aldım yıkadım iyice bugün ona oturdu
tarafından
Canm yanlış anlama ama öyle wc egtmi verilmez ki
(1,946 puan) tarafından
Niye kiz ;) zaten tercrubesizim nasılsın vermeliyim
tarafından
Önce bebiş sabah bezi kuru kalkmli ki 2 iş olmsn sabah wcye gidip yapın altra klvzt hangisi varsa sürekli sor götür guzlce otursn cismzi yapalım falan de gecede bezlme ki beze guvnmsn gece altını islatmsa cisde kaldrmsn
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Sebamed kullan. O inatçı pişiğe birebir. 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Cinko icerikli krem kullanin bizdede gecmiyordu oksizinc krem aldim cinko icerikli iyilesti . O kadar cok pisik oluyordu kan oluyordu bazen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
22 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aminee! (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ayse1234 (803 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
21 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,406 soru

11,389,862 cevap

34,897 kullanıcı

...