0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
11 aylık ve 2 yaşına girmek üzere iki bebeğim var . Küçüğü odamda uyuttum kızımı da kardeşini uyandırmasın diye oturma odasında uyuttum benim de uykum geldi ama yatamadım.  Biri Bi yerde biri Bi yerde olunca illa ikisi de yanımda olacak sizinde var mı böyle takintilariniz.  Uyku yarı ölüm uyursam o icerde diye tedirgin oldum yatak odasına taşıdım garibimi uyandı geri uyudu şükür 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim bi kızım var o nerede uyursa bende orada :)
tarafından
:)) ne güzel 2 olunca daha zor maalesef:)
tarafından
Benimde 2. Olucak ins hayirlisiyla cok korkuyorum 2sine yetememekten ilk cocugum cokk mizmiz her istedigi aninda olsun istiyo kendini yerlere atip ciglik cigliga ne olursa olsun agliyo lavaboya girersem ben deliriyo cok bunaldim bagiriyorum sus artik diye daha cok agliyo gicikligina artik sabrim kalmadi surekli kucakda durmak istiyo hamileyim sklıyorum istemiyorum surekli kucaklamak ins duzelir
tarafından
Allah yardımcın olsun benimkilerin qrasi çok az 4 ay zorlandım ama şu an birbirlerine iyi geliyorlar.  İştahsızlık yok, sebepsiz ağlama yok , sendomlar yok çok şükür.  Senin bebeğine de iyi gelir kardeş emin ol
tarafından
Allah razi olsun cnm bende bu huylarindan vaz gecirmeye urasiyorum birde surekli evde oldugu icin sklıyo ;( onuda anlamaya calisiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bende oğlumu salonda uyutup yatak odasına götürür öyle yatarım ayrı yerde yatamıyorum mesela akşam uyutuyorum ben işlerimi hallederken bile eşimi whatsaptan görüntülü arayıp benim telefonu oğlumu görebileceğim bir alana yerleştiriyorum o şekilde daha rahat ediyorum
tarafından
Aynı ben inan ki mutlaka gözümün gormesi lazım.  Akşamlari aynı sekildeyim.buyuk kızım uyanır da küçüğe bisey yapar diye bakarım hep
(2,593 puan) tarafından
haklısın valla canım uyku serserimi belli olmaz benim de hiç içim rahat etmez zamanında kamera alacaktık alamadık şimdi de whatsaptan idare ediyoruz hatta eşim dalga geçer benimle dürbünle izler gibi izliyorsun çocuğu diye
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Babası bakarken uyuyorum bazen, ama her seferinde mutsuz uyanıyorum, babasıyla güvende olduğunu bildiğim halde, o uyku da yaramıyor çoğunlukla kabus görüyorum:/ 
tarafından
Bilinç altında kalıyor demek ki bende nadiren uykusuz kaldığımda yanlarında babaları varken güya uyurum ama hersdyi duyarım Bi dalamam uyur uyanık şekilde daha çok sersemlerim
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Iki oğlum var biri 31 diğeri 7 aylık ikisi de benim odamda uyumak zorunda çit çıksa uyanırım ama ya duymazsam başka odada olmaz yani
tarafından
Aynen Allah korusun ya burda bide komşulara hep gündüz hirsz girdi aklım gider bırakamam
(1,154 puan) tarafından
Yok ben tekken uyuyunca uyuyacaksam yanına yatıyordum da şimdi 2 tane biri uyusa diğeri uyumaz :D
tarafından
Ben şanslıyım o zaman ard arda uyuyorlar öğlen 1 saat uykuları mutlaka aynı vakte denk gelir :)
(1,154 puan) tarafından
Yok bacım yok biri uyusa diğeri uyumuyor
0 oy
(796 puan) tarafından
Bende asla baska odada uyuyamam sadece babasi yanindaysa baska odada uyuya biliyorum oda ayda yilda bir ama evde ikimiz oldugumuz zaman mutlaka yaninda uyurum aglar duyamam diye
tarafından
En güzeli tek değilmişim demek ki:)
0 oy
tarafından
İkisini aynı yerde uyurum birine sarılıp uyuyom bende 
tarafından
Maasallah ne güzel Allah bağışlasın
tarafından
Cümlemizin kini inşallah

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 473 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 371 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Cimcimeannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu

379,924 soru

11,373,196 cevap

34,855 kullanıcı

...