0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
3 ay sonra 3 yaşına girecek kızım var hiç mi hiç bisey yemiyor ben onu yemiycm diyo bunu sevmem dio meyve yiyor süt içiyor ayran içiyor yoğurt yemez. Kahvaltıda patates salatalık yer çikolata ekmek yer en sona

Ama yemekte asla çorba içmez pilav yemez yeşil sebze yemez beyaz kırmızı et yemez sadece kıyma köfte yer oda az çok değil 10 kilo. Kıyafetler üstünden düşüyor taytlar.

10 aylık kardeşi var o maşallah güzel yiyor hadi sırayla yiyelim diyorm yok genede ben ne yapcm bununla 

9 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
Hep mi boyleydi yoksa kardesi olunca daha mı çok böyle mızmız oldu
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Patatesi kızartma püresini yap vermeyi dene içine peynir falan koyarak yuvarla köfte diye ver 

Köfte seviyorsa kandırmaca yap yeşil mercimek kıyma yumurta karıştır köfte şekli ver beğenmediği şeyler emojili falan şekil vererek yedirme ye çalış belki işe yarar 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ayniyiz canim 3 yasina girecek zorla aglata aglata yediriyom yoksa ac yatacak elinden gelse 
(997 puan) tarafından
Ay nolur yanlış anlamayın ablamda ilk cocugnda sizin gibi yaptı yemezse aç kalıyor diye sonradan çocuk her yemekte istemsiz kusmaya başladı 5 yais a geldi hiç birşey yine yemiyordu doktora gitrduler tahliller yapıldı hiç siknti çıkmadı psikologa gitttiler doktor direk bu çocuğa zorlami yemek yedirmeye çalıştınız çocuk yemeklere tepki olark elinde olmadan kusuyor kesinlikle ne olursa olsun ısrar edip zorla yedirmeyin demiş bı 6-7 ay o şekilde denediler şükür şuan yemediği şeyleri de az da olsa yiyor
(22,070 puan) tarafından
Kusma yok asko niye yanlis anlayim ac yattigi gunleri biliyom mecbur zorlada olsada 2 lokma yedirme derdindeyim
(997 puan) tarafından
Ukalalik gibi algilanmak istemedim canm ondan öyle dedm :)
(22,070 puan) tarafından
Yok kiz nolacak :)
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Abur cubur veriyormusunuz ?? Sevmediği şeylere sevdiği seylerin şekillerini vererek yedirin mesela biz krep yapıyorduk mücver yapıyorduk kendi kızım küçük ama dadılık yaptım bi dönem çocuk gelişimi mezunuyum büyüttüğüm kız 17 oldu arkadaş gibiyiz hala görüşürüm onu mesela alır parka götürür oyunla yedirirdim hazır abur cubur yerine kek pasta biz evde birlikte yapardık brokoli havuç kapya biber ve karnıbaharı dipsos yapıp hafif haslanmış çok güzel yerdi 
(699 puan) tarafından
Beraber ne krepler ne kekler ne pankekler yapıyoruz şekilli falan az da olsa yer ama ne kadar mesela bir küçük pankek yada bir dilim kek düşün 2 3 çatal. Kesinlikle yemez sebze denemediğin yol kalmadı ve abur cubur yer yani çocuk bu evde 1 defa belli bir saatte verirm bazen vermem ama dışarıda çocuklardan görüp istiyor yani vermiyorum diyen yalan söyler ya
0 oy
tarafından
Off anlıyorum seni yaa benimki iki yaşında zorla ağzına tıkarim tükürür oda hiçbir şey yemiyo çikolata ekmek istiyor vermiyim diyorum ama saatlerce aç kalsin bana mısın demiyo kesinlikle yemek yemez sebze yemekleri makarna falan ağzına sürmez çorba da içmiyor doktora gösterdik 11 kilo normal önemli olan kilo birşey de veremeyiz dedi deki Olcam
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Kizim 3 yaşını 4 ay gececek 12,500 anca sağlığı yerindeyse dert etme değerlerine baktir hiçbir sorun yoksa sevdigi şeyleri farklı tarihlerde vermeye calis
0 oy
(597 puan) tarafından
Ayni benim oğlumu tarif etmişsin.ağustosta 3yaş olcak.ben artik uğraşmıyorum elbet bir gün yiyicek diyorum
0 oy
(161 puan) tarafından
Aynı benim oğlanı anlatmışsın yanlız o köfte bile yemiyor Allah yardımcımız olsun :((((
0 oy
(119,231 puan) tarafından
yemeyen cook zor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
0 oy
2 cevap 44 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,695 cevap

34,813 kullanıcı

...