0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Valla çok sinirli ve kırgınım eşime önceki postlardada yazmıştım biz dışında herkezde zamn ayırabilir yoksa bile zamn yaratır, akşam 11 gbi geldi çay içermiyiz dedi ses etmedim çocuğu yatırdım bnde uyumuşum bütün gece yapışmış bana rahat uyuyamadım bile normalde en köşeye gecer uyur sabahta hiç konuşmadık bir kaç eksiği söyledim okadar, sohbet sıfır bana zamanı olmayan biriyle niye çay için zaman ayıraym ki. bugun de izinli sanırım dükyana gitti izliym bile demedi, ödü kopuyor bizi bir yere götür diyecem diye, aramış da geri dönmedim,, kendini suçlu hissedene kadar yeni imajım bu. (parası yoktur diyiceksinz şmdi, bana para kazanımam işim var diyip çıkp. ailesiyle oturup çay içiyorsa bana para kazanıyorum demesin varki oturuyor bizle niye oturmuyor 

4 Cevaplar

+2 oy
(3,730 puan) tarafından
Belediyelerin bütün parkları ücretsiz evde demlenen çayı alıp çıkmak bile birlikte zaman geçirmeye yetiyor her şey para demek değil biz kadınlar en küçük şeylerden bile mutlu oluyoruz ama adamlar bunun kıymetini bilmiyor malesef
(2,052 puan) tarafından
Çok doğru dedin ama odun erkekler bunu bile anlamıyor lar
(866 puan) tarafından
Cidden bak 50 kere dedim hava çok güzel Bi psrka gidelim hayır işim çok, ama bakıyorum anasını almış merkeze hastaneye gitmiş bakıyorum köye gitmiş sevmiyorum ben köyü incin top oynuyor napim köyü
(3,730 puan) tarafından
Onların anladığı masraf çıkarmak evde anlayışlı bir kadın bekliyorsa adamlar daha da fazlasını istiyor bu devirde seven yaramıyor bacılar hem aksi huysuz olacaksın hem neşeli mutlu
(866 puan) tarafından
Valla inat ettim konuşmıycam bıktm valla, işine glnce bnle ne işin var diyor al oğlunu git ama Bn senlede gitmek istiyorum ne diye aile oldn ki
(250 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından
Akşam 8den sonra çıkar arkadaşlarıyla takılır. Eskiden bize zmn ayırmıyorsun doğumdan sonra zaten hiç bisey yapamayız biraz ilgi diye kaç kere kavga ettim ama nafile. Bende artık sesimi çıkartmiyorum. Boş verdim kafam rahat 
0 oy
tarafından
Yapışmışı yapmış anlayan tek benmiyim:)☺️☺️
(866 puan) tarafından
Normalde yatağın en ucunda uyur dibinden çıkmadı yastıma koymuş başını sabaha kadar güya sarılacak ya ben itiyorm o geliyor başka bişi yok yani
tarafından
Hee anladm
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bugün takip ettiğim Bi eczacı hanım var instagramda hayatları fazlaca yoğun. Sürekli paylaşım yapar bir çocuğuna da otizm tanısı koyulmuş. Yani Bi bizr baktım Bi onlara o kadar yoğunluğun arasında eşi mesaj atıyor sahilde Bi çay içelim mi diye. Gidiyorlar hemen piknik masası kurmuşlar termosta çay felan. O kadar özendim ki. Neyimiz eksik bilmiyorum 
(866 puan) tarafından
Ahh bir bilsek kafaları değişmez

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 147 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 810 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 325 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,174 soru

11,381,105 cevap

34,874 kullanıcı

...