0 oy
343 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (447 puan) tarafından
Sorum baslikta kizlar 

11 Cevaplar

0 oy
(81 puan) tarafından
Gunduz orgu yelek giydiriyorum uyudugunda cikariyorum kalktiginda tekrae giydiriyorum gece de yorganini ortuyorum
(447 puan) tarafından
Sag ol kuzucum
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Uyku tulumu giydiriyorum yorgan la bogulma ihtimali cok yüksek allah korusun 
(447 puan) tarafından
Evet cnm ben de oyle yapıyorum
(214 puan) tarafından
Aynen canim daha rahat oluyor coraplarinida cikariyorum ben
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Canım ben kundakklıyorum ayrıca bide battaniye tamm gündüzleri de yelek oyle
(447 puan) tarafından
Sag ol cnm..
0 oy
tarafından
Selin gülüm ben gece eksta bişey örtmüyorum sadece şapkasını örtüyorum eldivenlerini ihmal etmiyorum mutlaka takarım yüzünün üzerine yatırıyorum genelde canım çok rahat uyuyo öyle yada yan yatırıyorum kusduğu zaman falan bogulmasin diye polar battaniye var onu örtüyorum gece birde altını değiştiriyomusun 
(447 puan) tarafından
Gece artik 3 kere uyaniuor hep degistiriyorum kuzus
tarafından
Kız ne yapıyorsun bebiton nasıl ıyidir inşallah
0 oy
tarafından
Citcitlu badi üstüne alt ust üst takim tek cift corap. Ustunede pelus battaniye sadece
(447 puan) tarafından
Tamam kuzum :)
0 oy
(417 puan) tarafından
Oooo kizlar soguo memlekette demekki ben bebe battaniyesi var hafif kalin omu seriyorum ciraplarni cikariyorum cok sii sarmiyorum icinde kolsu atlet ustunde uzunkollu badisi altta ayaksiz pijama ile ayni bizim gibi uyuyor cunku aksam bakiyorum defalarca terliyor 2 defa ust degistirdim bu aksam ben nasilsam bebegede oyle yapiyorum 
0 oy
tarafından
Ben bitek uyku tulumu giydiriyorum . Hic ortmuyorum ustunu . Kizim cok hareketli . Korkuyorum ortu yuzune gelir diye
0 oy
(295 puan) tarafından
ben 2 şer kat giydiriyorum alt üst uyuyunca da battaniye örtüyorum. Konya da yaşıyorum gece soğuk oluyor 
0 oy
tarafından
Uyku tulumu giydiriyorum sabah da kalkinca değişiyorm uzerne yelek giydirirm o kdr ayağına çorap panduf yeterli oluyi yatarken yelegi çıkarırım
0 oy
(659 puan) tarafından
Marasta havalar sıcak evlerde klıma var ama bebegım oldugundan acmıyorum uyurken yarım kundak yaptıgımdan kısa kollu ama altına atlet çorap  pıjama gecede bır pıke bır battanıye cunku üstünü  acıyo gece 
0 oy
(725 puan) tarafından
Örgü yelek ve iki tane pijama evim çok soğuk bonesini de çıkartmaya çalışıyorum ayaklarına da panduf giydiriyor ve üstüne yorgan bırakıyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
0 oy
9 cevap 332 göst.
7 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 354 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 266 göst.
2 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu