0 oy
194 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (31 puan) tarafından

Kızlar xiamo robot süpürge kullananlar haritalama, ıslak mop, turbo, ve evde yokken bir odanın temizliği bitince diğer odayı süpürme özelliği olan süpürge tavsiye edebilirmi teşekkürler şimdiden :)

11 Cevaplar

0 oy
(2,525 puan) tarafından
Xiamo vakum kullanıyoruz heryeri geziyor 
(31 puan) tarafından
Yazdığım özellikler hepsi mevcutmu hangi modeli
(2,525 puan) tarafından
Vakum işte canim dedim özelliklere sahip kapılar açıksa ve engel yoksa ilk başta evi tanıtirsin sonra başlatirsin evden çıkmadan heryeri temizler
-Reklam-
0 oy
(17,552 puan) tarafından
Xiomai ayşe robot süpürge :D
0 oy
(118,976 puan) tarafından
o marka hakkinda bilgim yok
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Yani bu söylediklerim bütün robot süpürgelerde var kuzum zaten benimde xioami C1 evin haritasını çıkardı komple altında paspasi var supururken siliyorda aynı zamanda bir odada şarjı bitinxe geliyor şarj ünitesine kendini şarj edip kaldığı yerden devam ediyor bir odaya girmesini istemiyorsam oraya sınırlı alan çekiyorum girmiyor öyle yani 
(31 puan) tarafından
Canım olurmu öyle parasına göre her robot farklı özellikler var kendi her odayı gezmeyen var mesela kendin odaya bırakıyorsun teşekkür ederim
(1,092 puan) tarafından
Tamam varda onlar ilk çıkan model alicak olsan gidip onu almassin heralde zaten harita çıkarmayan bir ikii model var xioamide bu marka almak istiyorsan .
(31 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım tavsiyelere bakıyorum hep
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Xiaomi vacum pro. Mop var, harita cikariyor ama kaydetmiyor. Uzaktan yonlendirebiliyorum. Ama git şu odayi supur yapamiyorum. Halilara tirmanma mukemmel. Icine buyuk islak mendil vs.kaçmadikca asla takilma yapmiyor.
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Bende almayı düşünüyorum bakalım yorumlarda ne yazicaklar 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
hepsi var. xiaomi s6
0 oy
(12,778 puan) tarafından
Xiomi 1 c mop kullanıyorum 

Haritalama var turbo da var silme.ozellegi de var

Hatıritalama çok iyi akşamlar yemekten sonra sadece mutfagi seçiyorum supuruyor 

Ben şuan Bursadayim  eşim kutahya da buradan da çalıştırıyorum:)
(31 puan) tarafından
Mija diyemi geçiyor
(12,778 puan) tarafından
5 veya 6 supurmeden sonra kaydetti
Mija derkenn
(31 puan) tarafından
Mija C1 diye geçiyorda
(31 puan) tarafından
Link atarmısınz modeli
(12,778 puan) tarafından
0 oy
(343 puan) tarafından
Xiaomi vacuum mop pro kullanıyorum dedigin özelliklerin hepsi var memnunum tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Midea m7 kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(587 puan) tarafından
Viomi var xiamoi alt markası bir senedir kullanıyorum haritalandirma temizliği gayet güzel memnunum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 364 göst.
20 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Turk kahvesii (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 317 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
0 oy
7 cevap 154 göst.

377,094 soru

11,284,771 cevap

34,689 kullanıcı

...