0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (320 puan) tarafından
11 aylık bir haftadır sanırım bi başladı cimdiklemeye emerken eliyle kolumu boynumu sürekli çimdikliyor o andada canım yanınca sinir geliyor bana zor tutuyorum kendimi elini çekiyorum canım acıdı yapma lütfen hayır diyorum ama anlamadığı için devam ediyor valla yıldım dişlerinde çıkıyor zaten bide sarılınca bile ısırıyor heryerimi tepkide veremiyorum korkmasın diye ama yapıyorum bazen çok fazla canım yandığında hemen korkuyor bu nedir ya ne zaman geçecek heryerim ısırık tırnak izi olmuş

10 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
gel gor beni. kollarim sirtim mosmor. daha 9 aylik. neyin hinci bu emerken neye snirlenio bi anlasam :/
(320 puan) tarafından
âhahaha ya birsürü huyu var ama cidden buna tahammülüm kalmadı baya iyi sıkıştırıyor etimi canım yanıyor tekrar tekrar ypsıyor sinir edici bi durum
(11,217 puan) tarafından
emzirmekten biktirdi inan
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay eski halimi hatırladım ;) çok çok normal çoğusu öyle zamanla bırakır 
0 oy
tarafından
Yüzüme tukuruyor dil çıkarıp sjsj ,7 biti sekiz oldu 

Elleri hep sacimda
(320 puan) tarafından
ahahah demekki bunlsr ay ay bi huy ediniyor benimkide 7 8 aylarında tükürüyordu sürekli
tarafından
Nasıl beceriyor o hareketi henüz cocemedim
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Daha kötüleri de olacak
(320 puan) tarafından
ne olacak başka yüzüme vuruyor sürekli tükürüyordu yeni bıraktı ısırıyor aglama krizine giriyor numaradan
(3,259 puan) tarafından
Saç çekme surata dalma tükürük Bi zaman sonra yeniden hortlar ısırma da Bayaa Bi zaman devam eder.
0 oy
tarafından
Benim göğsüm hep yaraydi canım öyle bi çizerdiki ama hiç isirmadi Allah'tan
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Cimdikliyor keyfe gelip ısırıyor bide isirinca üstten alttan dişleri var ya etimi ısırıp bırakmıyor çekiyor bide. Arada gelip yapıştırıyor. Alıştım artık 11 aylık benimki de.
(192 puan) tarafından
Aynı durum benim ki de 11 aylık
(3,141 puan) tarafından
Benimki emmiyor emseydi memeyi de isirirdi çünkü biberonu isiriyor. Bide memeyi isirsa kafayı yerdim Allah kolaylık versin.
(320 puan) tarafından
aynısının tıpkısı benimkide eti baya iyi ısırıyor  çok fenalar ya
(192 puan) tarafından
Evet memeyi de ısırıyordu 10 aylık bıraktı emmeyi saç yolma vurma bile var ufacıklar ama nerden biliyorlar bunları bilmiyorum
(3,141 puan) tarafından
Saç yolmayi yeni bıraktı unuttu sanırım :)
0 oy
(192 puan) tarafından
Benim ki 11 aylık hem çimdikleme hem ısırma var uzun süredir yapıyo 
0 oy
(583 puan) tarafından
Ayy bende öyleyim heryerim tırnak izi tırnağı uzun bile değil maf ediyor. Şimdi bacağı olsun bacağıni flnda yapmaya başladı
0 oy
(507 puan) tarafından
Benimki 2 aylıkken başladı tırnaklarını batırmaya şimdi 6 aylık derimi soyuyor :) 
0 oy
tarafından
Aranıza 9 aydan katiliyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 170 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
30 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbtrngn (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yineben (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ali_ali0742 (2 puan) tarafından soruldu

380,242 soru

11,384,283 cevap

34,884 kullanıcı

...