0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (1,683 puan) tarafından

Gelinimiz yeni doğum yaptı zavallı kız gıdım gıdım para biriktiriyor çocuğa biseyler almak için bizim s..refsiz kardeşim iddaa oynamış bütün maaşı basmış bayadir oynamio bırakmıştı yine başlamış gece gece canım cok sıkıldı:(

5 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kumar bir hastalık malesef tedavisiz düzelmez 
(1,683 puan) tarafından
Vallahi bir ara bıraktı ne güzel evden işe işten eve maaşını getirip eline veriyordu kızın şimdi yine başlamış nolcak böyle ya kardeşim umrumda değil kıza üzülüyorum
(1,856 puan) tarafından
Psikologa götürün bence yoksa yuvası yikilir
(1,683 puan) tarafından
Kuzum gider mi bilmiyorum hiç konuşmadık ama çok tartıştık güzel dillede konuştuk yok adam olmuyor bu
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah akıl-fikir versin kuzum çok zor
(1,683 puan) tarafından
Evet ya kardeşim benim umrumda değil kıza üzülüyorum yazık yani o kadar konuştuk o kdar tartıştık yok adam olmuyor
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Kimi coin kimi iddia da kaybediyor. Hızlı zengin olma çabaları. 
(1,683 puan) tarafından
Zenginliği batsın yuva dağıtır kumar kıza üzülüyorum yeni doğum yaptı ah kardeşim ah bizi mahvetti ya
(1,170 puan) tarafından
Yazık valla lohusa psikolojisi ile iyice üzülür
(1,683 puan) tarafından
Evet ya maalesef:(
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Rabbim dogru yola getirsin insallah zor hastalik gibi bu tarz seyler
(1,683 puan) tarafından
Beteri cnm beteri bekarken o zamanın parasıyla koca ev parası yedi afedersin k*pek gibi elin kapısında çalışıyor ayağının altı patlıyor akşama kadar 5 dk hepsini kaybediyor adam olmuyor bu olmuyor şuursuz kardeşim benim umudum değil kız bebeğine biseyler almak için gıdım gıdım para biriktiriyor bu s..refsiz adam olmaz adam olmuyor ya
(13,834 puan) tarafından
Allah yardimcisi olsun ya bebegi de olcak insallaj en kisa zamanda duzelir
(1,683 puan) tarafından
İnş cnm inş
0 oy
(319 puan) tarafından
 sıkıntıya girmistir param yetmez falan diye belki. baba olucak sorumluluklar cogalicak belki kazanirim umuduyla girmistir. Allah akıl versin hastalik lanet bişey. Kız çocuğu olduysa yardim etmek isterim kızlarım var benimde.
(1,683 puan) tarafından
Kuzum benim cnmsin bebeğimiz doğdu iki aylık olacak maşallah dünya tatlısı bir sorim annesine yarın ben sana yazarım şimdi kabul eder mi etmez mi bilmiyorum ben istiyorum gerçekten ihtiyacı olan biri alsın bakim yarın sorayım çok teşekkür ederim ❤️
(319 puan) tarafından
Tesekkur ederim bende anlayisiniz icin. Bebekler sonucta ki ben afedersiniz cisini kacirdigi seyi bile atiyorum tutamiyorum evde yikasam bile icim rahat etmiyor. buyuk insanlarin ki giyilmez de cocuklar sonucta giyilebilir bence... Kaynanamla birlikte yaşıyorum 3 valizi cope atti ben evde yokken fazlalik diye oysaki dagiticaktim. Simdi tekrar ayirdim cope gitmesinler
(1,683 puan) tarafından
Ay inanmıyorum ya ne çok ihtiyacı olan biri var hem yavrunun basının gözünün sadakasi olur derler tamam cnm eğer kabul ederseb gönder o istemese bile ben veririm ihtiyacı olan birine nasıl göndere bilirsin ben hiç bilmiyorum nasıl yapılır
(319 puan) tarafından
ozelden mesaj atarsaniz konusuruz olur mu
(1,683 puan) tarafından
Olur cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Emine2803529 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy